Попередження

JFolder::files: Шлях не є текою. Шлях: /home/ff272550/glukhiv-osvita.gov.ua/www/images/Torgivlja_2017

Повідомлення

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/Torgivlja_2017

18 ЖОВТНЯ – ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ З ТОРГІВЛЕЮ ЛЮДЬМИ

18 жовтня в Європі відзначається день боротьби з торгівлею людьми. Дана проблема залишається актуальною на сьогоднішній день в усьому світі і Україна не є виключенням. В нашому місті відповідно наказу відділу освіти Глухівської міської ради від 10.10.2017 № 485-ОД «Про проведення заходів щодо Європейського дня боротьби з торгівлею людьми» в закладах освіти міста з 17 по 19 жовтня 2017 року було організовано проведення заходів з метою забезпечення профілактичної роботи щодо проблеми торгівлі людьми.

Працівниками психологічної служби для учнів закладів загальної середньої освіти міста було проведено міську гру-квест «Мій вибір-життєвий успіх». В дружній ігровій атмосфері, подорожуючи по станціям, учні 8 класів мали змогу ознайомитися з актуальністю проблеми торгівлі людьми, підвищити рівень поінформованості щодо нормативно-правового забезпечення, причин та наслідків торгівлі людьми, проаналізувати життєві ситуації та отримати корисні поради під час подорожі за кордон.

У закладах освіти проведені тематичні акції «Ми проти торгівлі людьми» (ЗОШ №1, №3, №6, ) та розповсюджені інформаційні буклети «Не станьте жертвою торгівців людьми! Будьте пильними!» (379 шт.).

Спільними зусиллями практичних психологів, соціальних педагогів, вихователів, вчителів та класних керівників для дітей в закладах дошкільної освіти міста проведено практичні заняття та виставки дитячих малюнків «Ким я мрію бути у майбутньому» (ДНЗ «Фіалка», ДНЗ «Зірочка», НВК №4); для учнів проведено виховні години для учнів 1-4 кл. «Незнайомі люди. Правила поведінки» (ЗОШ №6) класні години для учнів 5-9 кл. «Торгівля людьми – як порушення прав людини»(ЗОШ №1, №3, №6, НВК №4),  заняття «Гостре питання сьогоднішнього дня – виїзд за кордон», «Законодавство захищає» (школа-інтернат, 9,11 кл.), просвітницьке заняття «Ми за безпечний Інтернет» (ЗОШ №2, 6 кл.), «Інформаційно-комунікативні технології, як спосіб втягування дітей до ситуації торгівлі людьми» (школа-інтернат, 9 кл.), «Безпечний Інтернет» (ЗОШ №1, №3, №6, НВК №4, 6-8 кл.), бінарний урок «Торгівля людьми – як порушення прав людини» (ЗОШ №2, школа-інтернат, 7-8 кл.), бесіда «Торгівля людьми-сучасний прояв рабства» (ЗОШ №1, 10 кл.), практичне заняття «Що треба знати про торгівлю людьми» (ЗОШ №1, 11 кл.) «Попередження торгівлі людьми» (ЗОШ №1, 10 кл.),просвітницьке заняття «Як підвищити рівень усвідомлення проблеми торгівлі людьми?» (школа-інтернат, 10 кл.) практичне заняття дітей «групи ризику» «Як будувати стосунки з іншими. Вчимося говорити «НІ» (ЗОШ №1, №2, №3, №6, 48 уч.), просвітницьку гру «Мій світ без рабства» (ЗОШ №1, 9 кл.).

Для учнів 7-11 кл. організовано перегляд та обговорення фільму «Станція призначення - життя» (ЗОШ №3, №6, школа-інтернат), для батьків - «Життя на продаж» (ЗОШ №6, 26 осіб). Також для батьків проведено групову консультацію з питання «Торгівлю людьми-страшна проблема сьогодення» (школа-інтернат).

На інформаційних стендах і сайтах закладів освіти розміщена просвітницька інформація та інформація про Національну гарячу лінію з питань протидії торгівлі людьми.

Обізнаність дітей, молоді та дорослих з даного питання зменшить ризик потрапляння в небезпечні ситуації та забезпечить правильну поведінку під час подорожі за кордон.

{gallery}Torgivlja_2017{/gallery}