17 квітня 2019 року в художньо-естетичному відділі міського центру позашкільної освіти відбулося обласне методичне об’єднання педагогів, які працюють з дітьми дошкільного та молодшого шкільного віку. Темою  заходу  було «Формування життєвої компетентності і орієнтація на соціально- моральний розвиток»

06 березня 2019 року на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 в рамках роботи міської школи молодого учителя пройшов семінар-практикум «Організація самостійної роботи учнів як шлях до формування компетентної особистості».

29 січня 2019 року на базі навчально-виховного комплексу: дошкільного навчального закладу: загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №4 відбувся міський семінар для заступників директорів із виховної роботи та педагогів-організаторів закладів загальної середньої освіти на тему «Виховання національно-патріотичних цінностей підростаючого покоління в умовах розвитку українського суспільства».

12 грудня 2018 року на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 відбулося методичне об’єднання учителів інформатики міста. Тема "Сучасні інформаційні технології як нові перспективи для підвищення ефективності освітнього процесу".

23 листопада 2018 року на базі Міжнародного виставкового центру у місті Київ відбувся Міжнародний форум INNOVATION MARKET. В секції «Екологія – GREEN MIND” був проведений тренінг «Зелений клас – інновації для сталого розвитку закладів освіти».