13 листопада 2018 року у загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2 відбувся семінар для заступників директорів з виховної роботи закладів загальної середньої освіти та педагогів-організаторів на тему «Використання інформаційно-комунікаційних технологій в роботі заступника директора з виховної роботи, педагога-організатора та класного керівника».

8 листопада 2018 року у загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №6 відбулось засідання методичного об’єднання класних керівників на тему «Превентивне виховання та профілактика негативних явищ в учнівському середовищі».

Відповідно до плану роботи відділу освіти Глухівської міської ради 28 вересня 2018 року  на базі дошкільного навчального закладу «Ромашка» було проведено теоретично-практичний семінар для керівників та методистів закладів дошкільної освіти на тему «Стресостійкість та емоційно-вольова саморегуляція – важливі компоненти управлінської діяльності».

З 22 по 24 березня 2018 року на базі Глухівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 тривала ІІ сесія очного навчання для педагогів Глухівщини, які будуть навчати першокласників  у 2018-2019  навчальному році.

13 березня 2018 року на базі дошкільного навчального закладу (центр розвитку дитини) «Світлячок» відбувся навчальний тренінг за програмно-методичним комплексом «Впевнений старт» для керівників закладів дошкільної освіти, який провели вихователі-методисти Олена Арушанян та Людмила Капелько.