12 грудня 2018 року на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 відбулося методичне об’єднання учителів інформатики міста. Тема "Сучасні інформаційні технології як нові перспективи для підвищення ефективності освітнього процесу".

23 листопада 2018 року на базі Міжнародного виставкового центру у місті Київ відбувся Міжнародний форум INNOVATION MARKET. В секції «Екологія – GREEN MIND” був проведений тренінг «Зелений клас – інновації для сталого розвитку закладів освіти».

21-22 листопада 2018 року  вихователь-методист дошкільного навчального закладу (ясла-садок) «Журавка»  Гриценко Людмила Яківна взяла участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції з міжнародною участю «Рання комплексна допомога дітям з особливими освітніми потребами та їх родинам: реалії та перспективи» за участю представників дошкільної освіти з різних регіонів України, а також з Польщі та Словаччини, яка проходила в Львові на базі навчально-реабілітаційного центру «Левеня».

13 листопада 2018 року у загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2 відбувся семінар для заступників директорів з виховної роботи закладів загальної середньої освіти та педагогів-організаторів на тему «Використання інформаційно-комунікаційних технологій в роботі заступника директора з виховної роботи, педагога-організатора та класного керівника».

8 листопада 2018 року у загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №6 відбулось засідання методичного об’єднання класних керівників на тему «Превентивне виховання та профілактика негативних явищ в учнівському середовищі».