26 лютого 2020 року на базі Глухівського ліцею-інтернату з військово-фізичною підготовкою відбувся семінар для вчителів фізики та інформатики «Творчій підхід у навчанні учнів на уроках як інноваційний засіб впровадження сучасних технологій».

20 грудня 2019 року на базі КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» Глухівської міської ради відбувся семінар-практикум для вихователів та практичних психологів закладів дошкільної освіти «Організаційно-методичні засади діяльності інклюзивно-ресурсного центру», роботу якого забезпечував педагогічний колектив ІРЦ. У засіданні взяли участь 13 фахівців із дитячих садків та навчально-виховних комплексів міста. 

Відповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2019 рік, з метою ознайомлення з досвідом роботи щодо впровадження в освітній процес закладів дошкільної освіти програми «Дошкільнятам освіта для сталого розвитку», 12 листопада 2019 року проведено обласний науково-практичний семінар «Упровадження технології формування навичок сталого розвитку у вихованців закладів дошкільної освіти» на базі дошкільного навчального закладу (ясла-садок) «Журавка».

11 жовтня 2019 року на базі Глухівського ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою відбувся семінар для вчителів, які викладають математику у 10-11 класах закладів освіти міста за темою «Зовнішнє незалежне оцінювання з математики як засіб володіння компетентностями учасників тестування». Основна мета роботи семінару-ознайомити вчителів математики з методикою формування ключових компетентностей на уроках математики при підготовці учнів до зовнішнього незалежного оцінювання.

17 квітня 2019 року в художньо-естетичному відділі міського центру позашкільної освіти відбулося обласне методичне об’єднання педагогів, які працюють з дітьми дошкільного та молодшого шкільного віку. Темою  заходу  було «Формування життєвої компетентності і орієнтація на соціально- моральний розвиток»