Відповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2019 рік, з метою ознайомлення з досвідом роботи щодо впровадження в освітній процес закладів дошкільної освіти програми «Дошкільнятам освіта для сталого розвитку», 12 листопада 2019 року проведено обласний науково-практичний семінар «Упровадження технології формування навичок сталого розвитку у вихованців закладів дошкільної освіти» на базі дошкільного навчального закладу (ясла-садок) «Журавка».

11 жовтня 2019 року на базі Глухівського ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою відбувся семінар для вчителів, які викладають математику у 10-11 класах закладів освіти міста за темою «Зовнішнє незалежне оцінювання з математики як засіб володіння компетентностями учасників тестування». Основна мета роботи семінару-ознайомити вчителів математики з методикою формування ключових компетентностей на уроках математики при підготовці учнів до зовнішнього незалежного оцінювання.

17 квітня 2019 року в художньо-естетичному відділі міського центру позашкільної освіти відбулося обласне методичне об’єднання педагогів, які працюють з дітьми дошкільного та молодшого шкільного віку. Темою  заходу  було «Формування життєвої компетентності і орієнтація на соціально- моральний розвиток»

06 березня 2019 року на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 в рамках роботи міської школи молодого учителя пройшов семінар-практикум «Організація самостійної роботи учнів як шлях до формування компетентної особистості».

29 січня 2019 року на базі навчально-виховного комплексу: дошкільного навчального закладу: загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №4 відбувся міський семінар для заступників директорів із виховної роботи та педагогів-організаторів закладів загальної середньої освіти на тему «Виховання національно-патріотичних цінностей підростаючого покоління в умовах розвитку українського суспільства».