Про атестацію педагогічних працівників відділу освіти та закладів освіти міста у 2019-2020 навчальному році

ГЛУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВІДДІЛ ОСВІТИ

НАКАЗ

18 жовтня 2019 року

м.Глухів

№331-ОД

Про атестацію педагогічних працівників відділу освіти та закладів освіти міста у 2019-2020 навчальному році

Відповідно до вимог Типового положення про атестацію педагогічних працівників, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 06 жовтня 2010 р. №930, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 14 грудня 2010 р. за №1255/18550, зі змінами затвердженими наказом Міністерства освіти і науки молоді та спорту України від 20 грудня 2011 р. №1473, зареєстрованими в Міністерстві юстиції України 10 січня 2012 р. за №14/20327 та змінами затвердженими наказом Міністерства освіти і науки України від 08 серпня 2013 р. №1135, зареєстрованими в Міністерстві юстиції України 16 серпня 2013 р. за №1417/23949  (далі – Типове положення), з метою якісної організації та здійснення атестації педагогічних працівників, підвищення  відповідальності та ефективності роботи атестаційних комісій, забезпечення соціального захисту компетентної педагогічної праці, та на підставі рішення атестаційної комісії відділу освіти Глухівської міської ради від 18 жовтня 2019 року (протокол засідання №2).     

НАКАЗУЮ:

  1. Атестаційній комісії відділу освіти провести у 2019-2020 навчальному році атестацію педагогічних працівників відділу освіти міської ради, керівних кадрів та інших педагогічних працівників закладів освіти міста згідно із затвердженим списком (додаток 1). Публікації не підлягає
  2. З метою проведення своєчасної роз'яснювальної роботи серед учасників атестаційного процесу, контролю за дотриманням вимог Типового положення, забезпечення об'єктивності та всебічного вивчення професійної діяльності педагогічних працівників, які атестуються на присвоєння (відповідність раніше присвоєним) кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічних звань, закріпити членів атестаційної комісії відділу освіти за атестаційними комісіями закладів освіти міста (додаток 2).
  3. Керівникам закладів освіти міста:

1) Відповідно до п.2.7. Типового положення про атестацію педагогічних працівників ввести до складу атестаційної комісії І рівня члена атестаційної комісії відділу освіти, який закріплений за закладом (за його згодою).

2) Здійснювати контроль за дотриманням нормативно-правових засад атестаційного процесу, за якістю оформлення атестаційної документації.

3) До 01 березня 2020 року подати до атестаційної комісії відділу освіти  характеристики на заступників директорів закладів загальної середньої освіти, які атестуються у 2019-2020 навчальному році на відповідність займаній посаді.

  1. Членам атестаційної комісії відділу освіти:

1) Надавати своєчасну практичну допомогу атестаційним комісіям І рівня та педагогічним працівникам в організації та проведенні атестації педагогів.

2) До 15 березня 2020 року вивчити роботу педагогічних працівників, які претендують на присвоєння (відповідності раніше присвоєній) кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії», педагогічному званню.

3) Взяти участь у роботі атестаційних комісій І рівня (згідно затверджених графіків).

  1. Міському методичному кабінету (Дячковій В.Г.):

1) Організувати та забезпечити методичний супровід атестації керівних кадрів та педагогічних працівників закладів освіти у 2019-2020 навчальному році.

2) Розглянути матеріали, подані атестаційними комісіями І рівня до 03.04.2020.

  1. Підсумкове засідання атестаційної комісії відділу освіти провести згідно із затвердженим графіком 07 квітня 2020 року.
  2. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

Начальник відділу освіти                                        Людмила ВАСЯНОВИЧ

 

Додаток 2

ЗАТВЕРДЖЕНО

атестаційною комісією відділу освіти Глухівської міської ради

протокол №2 від 18.10.2019

 

Закріплення членів атестаційної комісії відділу освіти Глухівської міської ради за атестаційними комісіями  закладів освіти міста

Член атестаційної комісії ІІ рівня

Посада

Атестаційна комісія,  за якою закріплений

Дячкова В.Г.

Завідувач методичним кабінетом відділу освіти

Глухівська ЗОШ  І-ІІІ ступенів №2

Литвинова Н.М.

Методист методичного кабінету відділу освіти

Глухівська ЗОШ  І-ІІІ ступенів №3

Приходько Л.І.

Методист методичного кабінету відділу освіти

Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою

Гурець М.М.

Методист методичного кабінету відділу освіти

Глухівська ЗОШ  І-ІІІ ступенів №6

Самощенко В.О.

Методист методичного кабінету відділу освіти

Заклади дошкільної освіти міста

Рибалко О.М.

Методист методичного кабінету відділу освіти

Глухівський НВК: ДНЗ-ЗОШ І-ІІ ступенів №4

Сокол В.Ф.

Головний спеціаліст відділу освіти

Глухівська ЗОШ  І-ІІІ ступенів №1

Колоша М.М.

Головний спеціаліст відділу освіти

Глухівський НВК: ДНЗ-ЗОШ І ступеня №5