"Козацький гарт - 2018"

Любов до свого народу, до своєї землі починається зі знання народних традицій, обрядів, звичаїв, зі знаннями багатющої народної творчості. Наша рідна Україна – славна і чудова земля із чистими річками, мережаними нивами. Ще з часів Київської Русі наші пращури цінували здоров’я, загартованість, спритність. Свою силу, винахідливість, кмітливість вони проявляли в іграх, забавах, які часто проводили у традиційні свята українців.

12 жовтня 2018 року у спортивній залі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 проходив міський етап Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю «Козацький гарт», у якому брали участь «курені» 6 закладів загальної середньої освіти міста. Традиційно цей захід проводиться напередодні великих свят Дня Українського козацтва та Дня захисника України, бо саме вони символізують єдність українського народу, виховують почуття поваги до історії та українських традицій, любові до рідної землі.

Свято козаків вдалося на славу. Було проведено багато різноманітних конкурсів на спритність та рівновагу. Все це подарувало гарний настрій не тільки учасникам, а й всім присутнім. Також було проведено історичну вікторину на кращого знавця історії козацтва.

У ході цікавої та напруженої боротьби переможцями стала команда ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою, ІІ місце посів курінь «Веригинський» навчально-виховного комплексу І-ІІ ступенів №4, ІІІ місце – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6.

Всі команди були нагороджені грамотами відділу освіти та отримали солодкі призи.

Нехай діти ростуть здоровими, сильними, мужніми, люблять Україну, шанують її народ і себе. Хай кожен із нас добрими ділами стверджує, що козацькому роду нема переводу!