Результативність ІІ етапу учнівських олімпіад

Результативність участі учнів закладів загальної середньої освіти міста у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів 2018-2019 навчального року

ІСТОРІЯ

1вава   3віепк   4укп

18 листопада 2018 року відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії

Усього в олімпіаді  взяли участь 39 учнів 8-11 класів закладів загальної середньої освіти міста.

Учні вибороли 11 призових місць:

місце

Всього по місту

Навчальний заклад, клас

Кількість переможців

І місце

         -

                      -

            -

ІІ місце

         5

ЗОШ №3 (8 кл.)

ЗОШ №2 (10 кл.,9 кл.)

ЗОШ №6 (11 кл., 9кл.)

             1

             2

             2

ІІІ місце

         6

ЗОШ №1 (8 кл., 9 кл.)

ЗОШ №6 (10 кл, 11кл..)

Ліцей-інт. (8кл., 9 кл.)

             2

             2

             2

На високому творчому рівні виконали свої роботи учні:

  • Ананьєва Анастасія (8 клас, ЗОШ №3),
  • Мягких Данило ( 9 клас, ЗОШ №2),
  • Кебець Дар’я (10 клас, ЗОШ №6),
  • Майборода Олег (10 клас, ЗОШ №2),
  • Ащаулова Тетяна (11 клас, ЗОШ №6).

БІОЛОГІЯ

DSC05860  DSC05864

17 листопада 2018 року відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології

Усього в олімпіаді взяли участь  44     учні  8 – 11 класів загальноосвітньої середньої освіти міста.

Учні вибороли 14   призових місць.

Місце

Всього по місту

Навчальний заклад , клас

Кількість переможців

І місце

1

Глухівський ліцей – інтернат з посиленою військово фізичною підготовкою (9 клас)

1

ІІ місце

4

ЗОШ №1 – 8 клас;

ЗОШ №2 – 9 клас;

Ліцей-інтернат – 10, 11 класи

1

1

2

ІІІ місце

9

ЗОШ №1 –  9 клас;

ЗОШ № 2 – 8,8, класи;

ЗОШ №3 - 11 клас;

ЗОШ № 6 – 8 клас;

Ліцей-інтернат  –8, 9 , 10,  11 класи

1

2

1

1

4

На високому творчому рівні свої роботи виконали учні:

  • Халявко Артем (ЗОШ №1, 8 клас),
  • Сидоркин  Владислав (Глухівський ліцей – інтернат з посиленою військово фізичною підготовкою, 9 клас);
  • Борщ Максим  (Глухівський ліцей – інтернат з посиленою військово фізичною підготовкою, 10 клас);
  • Армен Станіслав  (Глухівський ліцей – інтернат з посиленою військово фізичною підготовкою, 11 клас).

АНГЛІЙСЬКА МОВА

11 листопада 2018 року відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови

Усього в олімпіаді  взяли участь 38 учнів 8-11 класів закладів загальної середньої освіти міста.

Учні вибороли 12 призових місць:

місце

Всього по місту

Навчальний заклад, клас

Кількість переможців

І місце

         3

ЗОШ №1 (8 кл., 9 кл., 10 кл.)

            3

ІІ місце

         4

ЗОШ №1 (9 кл.)

ЗОШ №2 (10 кл.,11 кл.)

ЗОШ №6 (8 кл.)

             1

             2

             1

ІІІ місце

         5

ЗОШ №1 (8 кл., 11 кл.)

ЗОШ №6 (9 кл.)

Ліцей-інт. (8кл., 10 кл.)

             2

             1

             2

На високому творчому рівні виконали роботи учні:

  • Шаповалова Вікторія (8 клас, ЗОШ №1),
  • Чайка Ганна ( 9 клас, ЗОШ №1),
  • Ломакіна Валерія (10 клас, ЗОШ №1),
  • Майборода Олег (10 клас, ЗОШ №2),
  • Носков Андрій (11 клас, ЗОШ №2).

ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ

20181110 1103300

10 листопада 2018 р. відбувся ІІ етап  Всеукраїнської учнівської олімпіада з інформаційних технологій.

Усього в олімпіаді взяли участь 49 учнів 8-11 класів закладів загальної середньої освіти міста.

Учні вибороли 16 призових місць:

Місце

Усього по місту:

По закладах загальної середньої освіти

НЗ (клас)

К-сть переможців

І місце

4

ЗОШ №6 (8,11 кл.)

ЗОШ №2 (10 кл.)

Ліцей-інтернат (9 кл.)

2

1

1

ІІ місце

5

ЗОШ №1 (9 кл.)

ЗОШ №2 ( 10 кл.)

ЗОШ №3 (8,9,11 кл.)

1

1

3

ІІІ місце

7

ЗОШ №1 (8 кл.)

ЗОШ №2 (8, 9 кл.)

ЗОШ №6 (9 кл.)

Ліцей-інтернат (10,10,11кл.)

1

2

1

3

На високому творчому рівні були виконані роботи учнів:

  • Ємельяненка Максима, 8клас, ЗОШ №6,
  • Болбот Анастасії, 9 клас, ліцей-інтернат,
  • Борща Дмитра,10 клас, ЗОШ №2,
  • Чемодурової Анастасії, ЗОШ №6

ФІЗИКА

04 листопада 2018 р. відбувся ІІ етап  Всеукраїнської учнівської олімпіада з фізики.

Усього в олімпіаді взяли участь 66 учнів 7-11 класів закладів загальної середньої освіти міста.

Учні вибороли 20 призових місць:

Місце

Всього по місту

По закладах загальної середньої освіти

НЗ (клас)

К-сть переможців

І місце

3

ЗОШ №1 (7 кл.)

ЗОШ №3 (10 кл.)

Ліцей-інтернат (11 кл.)

1

1

1

ІІ місце

8

ЗОШ №1 (8 кл.)

ЗОШ №2 (9, 10 кл.)

ЗОШ №6 (8, 11 кл.)

Ліцей -інтернат (7, 9,10 кл.)

1

2

2

3

ІІІ місце

9

ЗОШ №1 (8, 9, 10 кл.)

ЗОШ №3 (7,8, 9 кл.)

НВК №4 (7 кл.)

ЗОШ №6 (7, 11 кл.)

3

3

1

2

На високому творчому рівні були виконані роботи учнів:

Мороза Андрія, 7 клас, ЗОШ №1

Тюльпи Максима, 10 клас, ЗОШ №3,

Рябухи Владислава, 11 клас, ліцей-інтернат.


УКРАЇНСЬКА МОВА ТА ЛІТЕРАТУРА

03 листопада 2018 року відбувся ІІ етап Всеукраїнської предметної олімпіади з української мови та літератури.

Усього в олімпіаді взяли участь учнів 7-11 класів закладів загальної середньої освіти міста.

Учні вибороли 17 призових місць:

Місце

Всього по місту

По закладах загальної середньої освіти

НЗ (клас)

К-сть переможців

І місце

     

ІІ місце

     

ІІІ місце

     

На високому творчому рівні свої роботи виконали учнів: