План виховних заходів під час зимових канікул у 2017-2018 навчальному році

 

Назва заходу

Місце проведення

Час проведення

Вік учасника (клас)

Відповідальні за проведення

21 грудня 2017 року


 

Новорічні ранки для дітей початкової ланки «Круг ялинки справжнє свято!»

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1. Актова зала

10:00

12:00

3-і класи

1-і класи

Толкачова О.М., Таранова Н.О.

Новорічні ранки «Рік Новий – казковий час! Хай здивує щастям Вас!»

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2. Актова зала

10:00

12:00

3-4-і класи

Рубан Л.І.,

Соборова О.М.

22 грудня 2017 року


 

Новорічні ранки для дітей початкової ланки «Круг ялинки справжнє свято!»

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1. Спортивна зала

10:00

12:00

2-і класи

4-і класи

Толкачова О.М., класні керівники

Новорічний ранок «Казкові пригоди біля новорічної ялинки»

НВК:ДНЗ-ЗОШ І-ІІ ступенів №4

10:00

1-2 класи

Фурса Д.Ю.

Новорічний ранок «Новорічна фантазія»

12:00

3-4 класи

Участь дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, закладів загальної середньої освіти у обласному новорічному заході

м.Суми

Палац дітей та юнацтва

   

Козловська Т.В.

Розважальна програма

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2.

15:00

5-7 класи

Рубан Л.І.,

Соборова О.М.

Новорічна дискотека

18:00

8-11 класи

23 грудня 2017 року


 

Новорічний ранок «Казкові новорічні пригоди»

Художньо-естетичний відділ міського центру позашкільної освіти

12:00

4-6 років

Дуніна О.О.

25 грудня 2017 року


 

Участь дітей закладів загальної середньої освіти міста у обласному новорічно-різдвяному заході

м.Суми Обласний академічний театр драми та музичної комедії імені М.С.Щепкіна

   

Пархоменко Л.А.

Співпраця у команді. Практичне завдання: «Організація новорічного свята», як перевірка власних лідерських якостей.

Художньо-естетичний відділ міського центру позашкільної освіти

16:00

 

Шило О.В.

26 грудня 2017 року


 

Розважальна програма «В гостях у Діда Мороза»

Загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів ім.М.І.Жужоми

10:00

1-і класи

Савощенко Н.В.

Ігрова програма «Зимонька-зима»

12:00

2 клас

Стрельцова В.В.,

Міщенко Т.М.

Музично-розважальна програма «Новорічний серпантин»

12:00 (мала спортивна зала)

5-6 класи

Самофал А.О.

Конкурсна розважальна програма «Новорічні перегони»

НВК:ДНЗ-ЗОШ І-ІІ ступенів №4

16:00

5-9 класи

Фурса Д.Ю.

Новорічний вогник «Святкуємо Новий рік!»

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3

10:00

7-і класи

Голуб Л.М.

Шахова гра «Найрозумніший». ДЮСШ

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2

10:00

 

Кельбас С.І.

Майстерня Діда Мороза

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2

10:00

1-і класи

Зелюкіна Л.М.

Он-лайн зустріч з Сопівською ЗОШ І-ІІІ ступенів Печеніжською ОТГ Івано-Франківською  області

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2

10:00

4-Б

11 класи

Суровицька М.П., Кисленко Л.М.

Пізнавально-розважальний захід «Святкування нового року у різних країнах світу

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6

10:00

7-і класи

Надточий С.М.

26-29 грудня 2017


 

Конкурс-виставка новорічних композицій «Замість ялинки букет»

Еколого-натуралістичний відділ міського центру позашкільної освіти

13:00

 

Далудіна М.В.

27 грудня 2017 року


 

Новорічно-різдвяний  мюзикл «З Різдвом!»

Новорічна програма для учнів середньої ланки «Новорічні пригоди»

Бал-маскарад для старшокласників «З Новим роком Вас вітаємо!»

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1.

11:00

15:00

17:00

3-б клас

5-7 класи

8-11 класи

Терещенко В.М.

Пархоменко Л.А.

Конкурс малюнків «Зимова казка»

НВК:ДНЗ-ЗОШ І ступеня №5

10:00

1 клас

Поліщук К.М.

Конкурс серед вихованців гуртків ПТМ на виготовлення кращої новорічної іграшки

Науково-технічний відділ міського центру позашкільної освіти

14:00

 

Сидоренко С.В.

28 грудня 2017 року


 

Інформаційний листок «Особливості зустрічі Нового року в різних країнах світу.

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1.

11:00

5-і класи

Темченко С.М.

Розважальна програма «Зимова круговерть»

Загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів ім.М.І.Жужоми

11:00

5-6 класи

Кабанова О.О.

Засідання творчої групи учнів «Мас-медіа»

10:00

10-11 класи

Кравчук С.В.

Змагання з волейболу серед юнаків

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3. Спортивна зала

10:00

9-11 класи

Гусляниця І.І.

Новорічний калейдоскоп. Розваги, конкурси, естафети

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6

9:00

1-і класи

Хабенко В.Д.

29 грудня 2017 року


 

Вікторина  «Зима іде – свята веде». Конкурс Різдвяних малюнків

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3.

10:00

2-і класи

Сокол А.М.

Конкурси щедрівок і колядок «Різдвяна казка»

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6

10:00

4-і класи

Гапонько Т.М.

Виховний захід «Сезонні зміни в житті тварин»

Еколого-натуралістичний відділ міського центру позашкільної освіти

15:00

 

Рекун І.М.

02 січня 2018 року


 

Виховний захід «Зимові свята, традиції і побут українського народу»

Загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів ім.М.І.Жужоми

10:00

5-6 класи

Шевченко О.О.

Година спілкування. «Новорічні свята на Україні»

НВК:ДНЗ-ЗОШ І-ІІ ступенів №4

11:00

7-9 класи

Суглобова М.А.

Конкурс витинанок «Чарівна сніжинка». Відгадування загадок про зиму

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3

10:00

2-і класи

Свиридок Т.М.

Екологічна стежина «Лис у зимову пору»

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2

10:00

9-і класи

Руда О.О.

03 січня 2018 року


 

Змагання з волейболу серед дівчат

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3. Спортивна зала

10:00

9-11 класи

Гусляниця І.І.

Змагання серед молодших гуртківців аваімодельних гуртків на тривалість польоту планера

Науково-технічний відділ міського центру позашкільної освіти

14:00

 

Кардашов Г.П.

03-05 січня 2018 року


 

«Кубок Алдошина» (змагання з шахів) серед шкільних команд (ДЮСШ)

Глухівська школа мистецтв ім.М.Березовського

11:00

 

Кельбас О.В.,

Кельбас Т.В.

04 січня 2018 року


 

Усний журнал «Різдвяні свята в різних країнах світу»

НВК:ДНЗ-ЗОШ І ст.№5

10:00

4 клас

Плахова Н.П.

Спортивна гра: «Ну-мо, хлопці та дівчата»

Загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів ім.М.І.Жужоми

11:00

9-11 класи

Давиденко Н.О.

Турнір з тенісу настільного «Різдвяні баталії» (ДЮСШ)

ЗОШ І-ІІІ ступенів №6. Спортивна зала

10:00

 

Матейчук А.В., Дещенко А.М.

Фотоконкурс «Я на канікулах!»

НВК:ДНЗ-ЗОШ І-ІІ ступенів №4

10:00

3-5 класи

Краснопольська Н.А.

Розважально-ігрова програма «Зимові забави»

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3. Спортивна зала (початкова школа)

10:00

6-і класи

Слідюк Н.І.,

Гусляниця І.І.

Урок народознавства в краєзнавчому музеї.

«Ялинка моєї бабусі»

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2. Глухівський краєзнавчий музей

10:00

10 клас

Мозгова Т.В.

Вікторина «Зимова круговерть»

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6. Площа Рудченка (міська ялинка)

13:00

8-і класи

Барикіна Н.М.

05 січня 2018 року


 

Новорічна вистава біля міської ялинки «З Новим роком, маленькі глухівчани!»

Площа Рудченка.

Відповідальна загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1

14:30

2-5 класи

Директори закладів загальної середньої освіти

Вікторина «Зима іде, свята веде»

НВК:ДНЗ-ЗОШ І ступеня №5

10:00

2 клас

Батулинська О.В.

Виховний захід «Щедрівочка, щедрувала!»

Загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів ім.М.І.Жужоми

11:00

2-4 класи

Стрельцова В.В.

Рухливі ігри на свіжому повітрі «Зимові  забави»

НВК:ДНЗ-ЗОШ І-ІІ ступенів №4

10:00

5-9 класи

Кириченко С.М.

Змагання з баскетболу

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2. Спортивна зала

10:00

8-і класи

Костюченко А.А.

Виховна година «Люблю я свій народ, шаную його звичаї»

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6

10:00

6-і класи

Хоменко О.В.

У період канікул учні закладів загальної середньої освіти здійснюють екскурсії до Глухівського краєзнавчого музею, народного музею С.А.Ковпака, національного заповідника «Глухів», а також до визначних місць Глухівщини, Сумщини та України, відвідають новорічну виставу «Різдвяна історія» у Сумському обласному академічному театрі драми та музичної комедії імені М.С.Щепкіна.