ЗНОВУ ПЕРШІ!

З 7 по 10 червня 2018 в місті Шостка проходили обласні відкриті змагання учнівської молоді з ракетомодельного спорту.

На змаганнях зібралися найкращі ракетомоделісти Сумщини. Першість виборювало 8 команд. До складу глухівської команди, яку підготував до змагань керівник ракетомодельного гуртка Майстер Спорту України з ракетомодельного спорту Андрій Журенко, увійшли вихованці МЦПО Марина Кикеля та Гліб Васильченко.

Змагання проходили у 5-ти класах моделей:

1. S-6-A – модель зі стічкою;
  2. S-4-A – модель ракетоплана;
  3. S-9-A – модель ротошута;
  4. S-7 – модель напівкопія на реалізм польоту;
  5. S-2-Р – модель з корисним навантаженням (курячими яйцями).

У першому виді змагань наша команда виступила дуже вдало – з результатом 166 сек. Гліб Васильченко здобув бронзову медаль. У командному заліку команда посіла І місце.

У другому виді змагань у класі моделі зі стрічною за одну сходинку від п’єдесталу зупинилась Марина Кикеля, яка посіла четверте місце з результатом 188 сек.

У третьому виді змагань моделей ракет з ротошутом медаль срібного ґатунку здобув Васильченко Гліб з результатом 311 сек. А у командному заліку команда посіла ІІ місце.

В останньому виді змагань, який уходив у загальнокомандний залік, наші ракетомоделісти виступили дуже вдало: Васильченко Гліб з моделлю ERIDANE виборов срібну медаль з результатом 227 балів.

За результатами змагань команда міста Глухова посіла І загальнокомандне місце і була нагороджена Кубком Обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю, підтвердивши статус найсильнішої команди ракетомоделістів у Сумській області.