«СОНЯЧНИИЙ» РУЛИТЬ!

Здається, нещодавно розпочалося літо, дехто ще й не планував свій літній відпочинок, а в нашому таборі з такою  промовистою назвою «Сонячний» вже завершилась перша оздоровча зміна, завдяки якій мали змогу насолодитися дитячим відпочинком 72 дитини.

Цього року до заміського оздоровчого дитячо-юначького табору «Сонячний» завітали діти з Глухівського району, Березівської та Шалигінської громад,  міста  Ямполю, смт Свеса, Києва та, власне, юні глухівчани. Насичена план-сітка, гарна погода, потужний педагогічний колектив вихователів та вправні кухарі зробили свою справу на «відмінно», відпочинок вдався незабутнім, а головне, веселим, змістовним та безпечним.

Фішкою першої зміни було вивчення в ігровій формі англійської мови. Завдяки фахівцям зі шкіл міста діти мали змогу вивчити ігри, пісні, флеш-моб англійською мово; квести, ігри, мандрівки англомовними країнами.

І ось вже 6 липня стартує друга оздоровча зміна «Талантам відкриваємо дорогу!». Це зміна естетичного направлення для обдарованих та талановитих! На цю зміну продано 135 путівок! Аншлаг! І знову географія не менша, ніж на першій зміні.

Сподіваємося, дорогі батьки, Вашим дітям  буде надано в повному обсязі змістовний та безпечний відпочинок протягом естетичної зміни.