ПЕРЕГОНИ СУДНОМОДЕЛІСТІВ З УСІЄЇ УКРАЇНИ

З 12 по 15 липня 2018 року у нашому місті на узбережжі Скоропадського озера проходив відкритий Чемпіонат України та Всеукраїнські змагання учнівської молоді з судномодельного спорту, швидкісні радіокеровані моделі, секція «М».

Розпочались змагання  12 липня о 10 годині урочистим відкриттям на березі озера біля готелю «Озерний». У присутності гостей, спортсменів та мешканців міста, Головний суддя змагань – суддя міжнародної категорії  Сергій Степанович Демиденко – дав старт перегонам.

До участі в змаганнях долучилися 9 команд з усієї України. Протягом чотирьох днів команди з Полтави, Києва, Кременчука, Харкова, Луцька, Рівного, Умані Дніпра, Сум та Глухова наполегливо боролись за перемогу у різних класах моделей.

За підсумками суддівської колегії змагань серед учнівської молоді переможцем стала команда судномоделістів з міста Полтава, яка виборола головний Кубок змагань. ІІ місце посіла команда міста Глухів. На ІІІ місці – команда Кременчука.

Віддячили за цілеспрямовану й наполегливу працю юні судномоделісти Глухівського міського центру позашкільної освіти своєму тренеру Миколі Михайовичу Грудині своїми здобутими медалями. В особистому заліку п’ять золотих, дві срібні та дві бронзові медалі здобув Борщ Дмитро, Туман Кирило виборов три золоті, дві срібні й бронзову медаль, Науменко Іван – дві золоті, три срібні та три бронзові медалі, Васильєв Влад здобув дві срібні медалі.

Окрім медалей та дипломів, всі команди-учасники отримали на згадку про наше місто сувенірний вимпел.

Протягом чотирьох днів змагань велика кількість глухівчан та гостей міста спостерігали за перегонами та вболівали за спортсменів. Змагання такого рівня проходять у нашому місті не вперше. Вони не тільки пропагують розвиток судномодельного спорту у місті, але й підносять престиж Глухова на вищий рівень.