ПЕРЕМОГА У КРАЩИХ ТРАДИЦІЯХ!

З 4 по 10 серпня 2018 року в місті Варшава (Польща) пройшов Перший юніорський Чемпіонат світу з судномодельного спорту у класі радіокерованих моделей, спонсором якого виступила світова компанія радіоелектроніки "Tenshock".

Честь усієї України захищали на цих змаганнях глухівські спортсмени, вихованці міського центру позашкільної освіти Дмитро Борщ та Іван Науменко (керівник Микола Грудина).

За п’ять днів наполегливої боротьби наші спортсмени показали достойні результати. У фінал змагань у класі швидкісних моделей міні-моно увійшли 5 спортсменів з Китаю, один з Польщі, один з Латвій, а також Дмитро Борщ. Фінал для глухівського спортсмена-судномоделіста в цьому році був найвидатнішим – Дмитро вийшов на перше місце на 6 хвилині гонки та здобув упевнену перемогу. На ІІ та ІІІ місцях китайські спортсмени.

Перший раз на такому рівні змагань виступав Іван Науменко, який посів 22 місце серед 39 спортсменів.

Дмитро Борщ нагороджений золотою медаллю та Кубком Чемпіонату, а також отримав у подарунок одну із найновіших моделей японської апаратури.

Побажаємо юним спортсменам досягнення нових висот, достойних перемог у подальших змаганнях.

Висловлюємо подяку небайдужим глухівчанам, які надали фінансову підтримку учасникам змагань: Миколі Козлову, Анатолію Кушніру та Сергію Буйкову.