СЕРПНЕВА КОНФЕРЕНЦІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ МІСТА 2018 РОКУ

Традиційно старт кожному новому навчальному року дають серпневі зустрічі освітян міста. Міська конференція освітян – це щорічна зустріч педагогів, яка в урочистій формі підсумовує роботу за минулий навчальний і окреслює пріоритетні завдання на наступний період. Цього року педагогічна конференція відбулася 30 серпня 2018 року у міському Палаці культури.

До початку пленарного засідання учасники конференції ознайомилися з виставкою творчих надбань педагогів закладів освіти міста.

У роботі конференції взяли участь Олена Демішева, секретар міської ради, Маріанна Васильєва, заступник міського голови, Олена Ковальова, голова міськрайонної профспілки працівників освіти, педагогічні працівники міста, керівники закладів освіти, їх заступники, вчителі, викладачі, ветерани педагогічної праці.

На початку конференції привітали молодих спеціалістів, які працюватимуть у закладах загальної середньої та дошкільної освіти.

Делегати конференції вшанували ветеранів педагогічної праці Теренову Тетяну Леонідівну та Вераксу Тетяну Петрівну, які більшу частину свого життя віддали навчанню й вихованню дітей у закладах освіти міста і наприкінці навчального року пішли на заслужений відпочинок.

За високі досягнення у навчанні та вихованні учнівської молоді, плідну педагогічну діяльність грамотою Міністерства освіти і науки України нагороджена Шилова Наталія Василівна, учитель біології ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою.

Також Почесну відзнаку відділу освіти Глухівської міської ради отримав Борщ Дмитро, вихованець міського центру позашкільної освіти, який став Чемпіоном світу з судномодельного спорту серед юніорів.

З вітальним словом до учасників конференції звернулася секретар міської ради Олена Демішева та вручила грамоти й подарунки переможцям міських оглядів-конкурсів:

- "На кращу підготовку до нового навчального року" міському центру позашкільної освіти (директор Грудина М.М.), дошкільному навчальному закладу «Фіалка» (завідувач Фесенко Н.І.);

- "На кращий навчальний кабінет англійської мови" загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2 (завідувач кабінетом Овчаренко Н.М.).

Заступник міського голови Маріанна Васильєва привітала освітян з початком нового навчального року та вручила грамоти й подарунки переможцям ХХVІ міських спортивних ігор школярів. У цьому році за підсумками ігор І місце посіла команда загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 (директор Юдіна О.О.), ІІ місце виборола команда ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою (в.о.директора Терещенко І.І.), а ІІІ місце - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 (директор Маринченко Е.О.).

Модератором конференції виступила Людмила Васянович, начальник відділу освіти Глухівської міської ради, яка привітала присутніх, побажала успіхів та здобутків, а також означила вимоги розвитку нової української школи.

У своїй доповіді «Про підсумки роботи закладів освіти міста в 2017-2018 навчальному році та пріоритети розвитку на 2018-2019 навчальний рік» виступаюча підвела підсумки роботи у 2017-2018 навчальному році та окреслила пріоритети розвитку на 2018-2019 навчальний рік.

Підсумком роботи було прийняття резолюції серпневої конференції працівників освіти міста.

Відділ освіти Глухівської міської ради вітає з початком нового навчального року всіх, хто віддає свої знання, вкладає в учнів частку свого серця і душі і бажає всім міцного здоров’я, натхнення, наснаги, терпіння, злагоди, благополуччя та родинного затишку!

Щасливого й мирного 2018-2019 навчального року!