ДЕНЬ ЗНАНЬ – СВЯТО, ЗАГАЛЬНЕ ДЛЯ ВСІХ І ОСОБИСТЕ ДЛЯ КОЖНОГО

У школах міста Глухова пройшли святкові лінійки, приурочені початку нового 2018-2019 навчального року. 1 ВЕРЕСНЯ - День знань - особливе свято! Завжди яскраве, насичене  емоційністю та хвилюючою атмосферою. Голосно звучить урочиста музика, звідусіль лунають теплі поздоровлення, i кожне людське серце, хвилюючись, відгукується на заклик першого дзвінка!

Усі шляхи цього дня ведуть до школи. Розпочинається новий навчальний рік, який завжди означає відкриття нової, осяйної і часто нелегкої дороги – дороги до знань, до нових звершень. Особливим і, безперечно, визначальним у житті він стане для малих першачків Нової української школи, адже вони тільки-тільки знайомляться зі школою і вступають в абсолютно новий для себе період життя.

Не менш важливим навчальний рік буде й для одинадцятикласників, яким доведеться обирати професійну стезю, здавати зовнішнє незалежне оцінювання.

На урочистих лінійках, що проходили з дотриманням найкращих українських традицій, лунали поздоровлення з нагоди свята. Були присутні почесні гості: у ЗОШ №3 – міський голова Мішель Терещенко, у ЗОШ №1 - заступник міського голови Маріанна Васильєва, у ЗОШ №6 – начальник відділу освіти Людмила Васянович, у ЗОШ №2 – методист відділу освіти Марина Гурець,  НВК №4 – методист відділу освіти Олена Рибалко, у НВК №5 – головний спеціаліст відділу освіти Марина Колоша,  у ліцеї-інтернаті – методист відділу освіти Любов Приходько, які привітали всю шкільну громаду з початком нового навчального року, побажали успіхів, творчої наснаги, нових перемог.

У перший день нового 2018-2019 навчального року від всієї душі побажаємо успіхів у навчанні, щоб навчальний рік приносив тільки приємні враження! Миру, добра, злагоди! Нехай мереженим українським рушником стелиться життєва дорога кожного з нас!