ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

1 вересня 2018 року в центрі міста було проведено День відкритих дверей міського центру позашкільної освіти. Свою роботу презентували науково-технічний, художньо-естетичний відділи та еколого-натуралістичний відділи.

Було створено декілька зон для демонстрації роботи науково-технічного відділу.

У демонстраційній зоні була встановлена автотраса діаметром 6 м, на якій  гурток «Автомоделювання» запускали кордові автомоделі. Гурток «Авіомоделювання» демонстрували політ квадракоптера та виставку радіокерованих літаків.

У виставочній зоні були представлені найкращі роботи вихованців науково-технічного відділу: автодром, катапульау, млин, макет Успенського собору. З радіотехніки можна було побачити цікаві прилади: генератор-індикатор резонансу, короткохвильову аматорську радіостанцію, телеграфний ключ-напівавтомат, радіомікрофон УКХ.

На великому плазмовому екрані  у виставочній зоні глядачі мали змогу бачити відеопрезентацію про роботу всього центру та окремо кожного відділу, роботу кожного гуртка та профільного оздоровчого табору.

Вихованці гуртка «Авіомоделювання» провели для всіх бажаючих майстер-клас з виготовлення подарунків, у якому із задоволенням та інтересом брали участь дітлахи.

Можна було побачити найкращі фотороботи вихованців гуртка «Фотоаматорів».

Гурток «Судномоделювання» продемонстрував швидкісні радіокеровані моделі з електродвигуном та двигуном внутрішнього згорання.

У виставочній зоні художньо-естетичного відділу були представлені роботи творчих об’єднань «Сувенірна мозаїка», «Дивосвіт ремесел» та «Перлина». Поряд з виставкою діти проводили майстер-класи.

На імпровізованій сцені були представлені номери художньої самодіяльності від хореографічного колективу «Радість», вокального гуртка «Росточок» та найменших вихованців відділу школи дітей раннього розвитку «Веселка».  

Початок навчального року в еколого-натуралістичному відділі розпочався з відкриття ігрової кімнати. Малеча з радістю занурилась в яскраві кульки сухого басейну ігрового лабіринту, старші діти грали в аерохокей та настільний футбол.  

У куточку живої природи  діти разом з батьками мали змогу погодувати тварин, спостерігати за поведінкою, зарядитись позитивними емоціями, отримати корисні поради щодо утримання тварин в неволі.  Окрім спілкування з тваринками живого куточку, гості та вихованці відділу  могли помилуватися гарними квітниками та дендропарком. 

На зелених галявинах були оформлені фотозони, в дизайні яких брали участь вихованці відділу. Для всіх охочих  працювала виставка-продаж кімнатних рослин  та насіння декоративних квітів.