ДЕНЬ ПОЗАШКІЛЛЯ

Літо промайнуло дуже швидко. Попереду новий навчальний рік – рік клопіткої і напруженої праці, рік нових здобутків і перемог. Міський центр позашкільної освіти радо зустрічав дітей святом Позашкілля, що тривало з 17 по 21 вересня 2018 року.

Кожен учасник свята мав можливість сповна пізнати діяльність закладу. Двері кожного відділу були відкриті для гостей. Протягом трьох днів проводились екскурсії для учнів шкіл міста по відділах центру: науково-технічного, еколого-натуралістичного та художньо-естетичного. Діти із захопленням роздивлялися вироби гуртківців, познайомилися з роботою кожного гуртка. Від побаченого школярі були в захваті та висловили бажання навчатись новому. Тиждень закінчився заходом «Посвята у гуртківці». Вихованці першого року навчання дали обіцянку гуртківця та отримали емблеми. Найкращі гуртківці були нагороджені грамотами за досягнуті успіхи.

Ці заходи об’єднувала єдина мета – залучення школярів до позашкільної діяльності. Байдужих на святі не було – кожен обрав собі справу до душі.

Новий навчальний рік буде сповнений яскравими подіями, новими зустрічами, веселими іграми, цікавими конкурсами, змаганнями, концертами та багатьма іншими цікавими справами. Тож чекаємо школярів на заняттях гуртків міського центру позашкільної освіти.