УЧАСНИКИ ПРОЕКТУ GOCAMP 2018

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 неодноразово брала участь у конкурсі проектів в рамках міжнародної програми  Ukraine Goes Global (GoCamp). GoCamp - це найбільша волонтерська програма у Східній Європі, в  якій волонтери з усієї планети  мотивують  школярів вивчати іноземні мови та відкривають англомовний світ для  дітей.

Умовою участі в проекті GoCamp 2018 було створення мотиваційної відеороботи у креативній формі "Запроси волонтера до своєї школи", в якій учні мали розповісти  волонтерам про свою школу та місто, пояснити, чому саме в цю школу вони мають приїхати.

Школярі разом з учителями створили три відеороботи й потрапили до 300 переможців з понад 1500 шкіл-учасників.

У квітні 2018 року вчителі англійської мови Пугачова О.Л. та Фарина І.В. були запрошені до Києва на тренінги по роботі з волонтерами, а у вересні до школи нарешті завітав довгоочікуваний іноземний гість з Північної Ірландії Бредлі Робінсон, який протягом двох тижнів допомагає учням на практиці застосовувати знання з англійської мови, отримані на уроках. Діти залюбки спілкуються з носієм мови, граються в ігри на уроках та перервах. Це допомагає учням подолати мовний бар’єр і почати не тільки спілкуватися, а й мислити іноземною.