КУБОК УКРАЇНИ «ЕКОМАЙСТЕР – 2018»

Протягом трьох днів 28-30 вересня 2018 року на гарному водоймищі в центрі Дніпра пройшов ІІІ етап Кубку України «Екомайстер - 2018».

Цей технічний вид спорту є найвидовищним серед всіх видів судномоделізму. Моделі цього класу здатні розвивати швидкість до 100 км/год.

Змагання швидкісних радіокерованих моделей збирають кожного року сотні любителів та професіоналів цього виду спорту в Дніпрі. Цього року участь взяли 65 спортсменів з Полтави, Києва, Херсона, Миколаїва, Сум, Глухова, Івано-Франківська, Кривого Рогу, команди Болгарії, Італії і Румунії та господарів змагань команди Дніпра.

Команда Глухівського міського центру позашкільної освіти під керівництвом тренера Грудини Миколи Михайловича та вихованців Тумана Кирила, Борща Дмитра, Науменка Івана та Васильєва Владислава представляли збірну команду Сумської області.

Найцікавішими були гонки Mini Mono, де в упертій боротьбі першу сходинку п’ядесталу посів Іван Науменко, випередивши Борща Дмитра, який отримав ІІ місце. Третю сходинку посів Микита Терещенко, вихованець ОЦПО та РТМ Сумської обласної ради.

Дуже цікаво було спостерігати гонку Гідра І велика модель з двома поплавками, що розвиває швидкість 80-90 км/год. Туман Кирило виступив і підтвердив свій високий статус. Він став переможцем і отримав золоту медаль серед юніорів. ІІ почесне місце здобув Науменко Іван і отримав срібну медаль.

Туман Кирило взяв участь серед дорослих спортсменів, і у напруженій і цікавій боротьбі зумів фінішувати другим, поступившись тільки полтавчанам,  виконавши при цьому норматив майстра спорту, чим заслужив бурхливі овації глядачів.

У міні гідра Владислав Васильєв зумів посісти І місце серед юніорів, і був нагороджений золотою медаллю, а серед дорослих він зумів посісти четверте місце.

За результатами трьох етапів Кубку України команда глухівських судномоделістів зайняла третє почесне місце, показавши дуже добрий результат.