МІСЬКІ ЗМАГАННЯ З ФУТБОЛУ

З 08 по 11 жовтня 2018 року на футбольному полі ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою відбулися міські змагання з футболу у залік ХХVІІ спортивних ігор школярів міста.

Учасники шкільних змагань були поділені на групи, переможці яких виходили в фінальну частину. Змагання проходили цікаво, на полі точилася напружена боротьба. Юні футболісти намагалися проявити себе, наслідуючи своїх кумирів, і досягти бажаного результату.

За результатами цікавої гри переможцями стали юні футболісти ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою, друге місце посіла команда загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6, третє місце зайняли спортсмени загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1. Також були нагороджені грамотами відділу освіти та солодощами кращі гравці команд закладів загальної середньої освіти: Богдан Сторієв (ЗОШ №1), Микола Захлєбаєв (ЗОШ №2), Кирило Іллєнко (ЗОШ №3), Денис Рибалко (ЗОШ №6), Назарій Книшов (ліцей-інтернат).

Команди-переможці були нагороджені грамотами відділу освіти та отримали солодощі.