ВДАЛЕ ЗАКРИТТЯ СЕЗОНУ

З 12 по 14 жовтня 2018 року в місті Шоста відбувся традиційний заключний етап Кубку України з ракетомодельного спорту «Кубок закриття сезону». Змагання проходили на заміському майданчику поблизу селища Богданівці. У змаганні взяли участь команди з Чернігова, Ніжина, Шостки, Глухова та спортсмени з Дніпра, Харкова, Маріуполя.

Нашу команду представили вихованці ракетомодельного гуртка міського центру позашкільної освіти у складі: Марина Кикеля, Гліб Васильченко, Дмитро Холодьон та новачки команди Олександр Куніцин, Даніїл Рибалко, Даніїл Толстий під керівництвом тренера майстра спорту України з ракетомодельного спорту Журенка Андрія Вікторовича.

Погода була дуже сприятлива, яскраво світило сонечко – справжнє «бабине літо».

Програма змагань складала виступи спортсменів у трьох класах моделей. Глухівська команда взяла участь у двох з трьох класів моделей. Це клас S-6-A модель з стрічкою та S-2-P модель з корисним навантаженням (курячим яйцем).

Кращі результати у нашій команді показали Даніїл Рибалко, Марина Кикеля та Гліб Васильченко.

Загальнокомандна першість розігрувалась лише серед юніорів у класі S-6-A. У даному змаганні наша команда здобула  почесне ІІ місце й була нагороджена дипломом другого ступеня. Першою стала команда м.Чернігова. Третьою – команда Казенного заводу «Імпульс» м.Шостка.

Це були останні змагання для ракетомоделістів у цьому році. Наступні змагання, до яких буде готуватись наша команда, - це проект США ROCKETRY CHALLENGE 2019, який відбудеться в м.Дніпро у травні 2019 року.