ЮНІ РУКОДІЛЬНИЦІ ЗНОВУ ПЕРЕМОЖЦІ!

19-21 жовтня 2018 року в місті Києві на території ВДНГ відбулася ХХ ювілейна виставка «Рукоділля. Бізнес та Хобі», присвячена популяризації творчості та рукоділля серед всіх верств населення.

У рамках події відбулася  виставка авторських робіт майстрів України та інших країн світу, які були  представлені в категоріях печворк, в’язання, плетіння з бісеру, фелтинг, вишивання, лемпворк, декупаж, квіллінг, авторська біжутерія та аксесуари, роботи з натуральних тканин та шкіри. На виставці відбувся заключний етап міжнародного конкурсу  авторської  біжутерії «Бісерний ексклюзив 2018», всеукраїнського конкурсу дитячих робіт «Чарівний бісер», міжнародного  конкурсу дизайну одягу «Арт-королева» та «Королівський парад».

До фіналу  Всеукраїнського конкурсу дитячих робіт «Чарівний бісер» вийшли авторські шедеври вихованців зразкового художнього колективу творче об’єднання «Перлина» Глухівського міського центру позашкільної освіти Марії Бодрик (І місце), Яни Ципкіної (ІІ місце), Діани Щітки (ІІІ місце), Крістіни Білоцерковської (І місце).

Вкотре  вихованці зразкового художнього колективу  творчого об’єднання «Перлина» на чолі з прекрасним аматором-керівником Наталією Філатовою довели, що вони варті почесного звання «Зразковий художній колектив».