ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРІВ

З метою вшанування пам’яті жертв Голодоморів в Україні з 19 по 24 листопада 2018 року у закладах загальної середньої освіти проходили виховні заходи, метою яких було формування в учнів щирих людських почуттів, співчуття до трагічної долі рідного народу, громадянської відповідальності за його майбутнє: тематичні виховні години, бесіди, інформаційні години: «Дзвони нашої пам’яті», «Голодомор – біль душі і пам’ять серця», «Вшануємо пам‘ять жертв голодомору», «Запалимо свічку», «День пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років», «Голодомор. Страшна сторінка моєї держави», «Вічна пам’ять замореним голодом», «Сльози твої, Україно», «Зроніть сльозу, бо ми не мали сліз», «Невиліковний біль – Голодомор», «Не повторимо біль душі людської», «Сколихнулась Україна від скорботи і жалю», «Розіп’ята душа на хресті всевишньої печалі», «Україна пам’ятає», «Хвала рукам, що пахнуть хлібом», «Замордованим голодом присвячується…», майстер-клас «Незабудьки пам’яті – символ Голодомору», усний журнал «Трагічні сторінки історії України», година спілкування «Свічка пам’яті у дитячих долоньках», літературна година «Не гаси  свічку пам’яті» (Голодомор в українській поезії), Подорож у минуле. «Бабин Яр. Право на життя», Літературний вечір «Пам’яті жертв голодомору на Глухівщині».

Учні 2-4 класів загальноосвітньої школи №2 брали участь у заході «Умілі ручки. Виготовлення квітки-незабудки – символа Голодомору».

23 листопада 2018 року учні загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 брали участь у загальноміському мітингу-реквіємі до Дня пам’яті жертв Голодоморів.

У бібліотеках закладів загальної середньої освіти оформлені виставки художньо-публіцистичної літератури «Голодомор в Україні 1932-1933 років», «Літопис загиблих душ». Учні шкіл міста відвідали тематичну виставку «Нас вбивали, бо ми - українці» у Глухівському міському краєзнавчому музеї.