ОБЛАСНІ ЗМАГАННЯ З РАДІОЕЛЕКТРОННОГО КОНСТРУЮВАННЯ

23-24  листопада 2018 року в місті Суми на базі міського центру науково-технічної творчості молоді  за патронатом обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю, відбулись обласні змагання з радіоелектронного конструювання серед учнівської молоді.

Цього року у змаганнях узяли участь команди з міст Суми, Глухів, Конотоп та Ромни. Юні радіоконструктори змагалися у двох вікових групах за трьома номінаціями: теоретичний залік на знання основ радіоелектроніки, розробка друкованої плати за поданою схемою та монтаж готової конструкції з подальшою її наладкою і демонстрацією працездатності.

Глухівську команду представляли вихованці гуртка «Радіоелектронного конструювання» міського центру позашкільної освіти Андрій Савощенко та Владислав Ворошилов (керівник гуртка Ковальчук В.О.).

Традиційно пальму першості взяли роменчани, що вже багато років поспіль лідирують у цій дисципліні. Другими були наші хлопці. Замкнули трійку призерів гуртківці з Конотопу.

В особистому  заліку Андрій Савощенко посів друге місце у старшій підгрупі, а Владислав Ворошилов – третє у молодшій підгрупі відповідно. Команди нагороджені дипломами обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю та цінними подарунками.

По закінченню змагань для учасників був проведений студентами та аспірантами СумДУ майстер-клас з робототехніки. Юним радіоконструкторам продемонстрували роботу 3-D принтера, розповіли про перспективи розвитку цього напрямку.