РІЗДВЯНИЙ ПЕРЕДЗВІН

20 грудня 2018 року на базі Конгрес-центру Сумського державного університету відбулось новорічне свято «Різдвяний передзвін» для переможців міжнародних та всеукраїнських конкурсів.

Вихованці міського центру позашкільної освіти науково-технічного, художньо-естетичного, еколого-натуралістичного, дослідницько-експериментального відділів – переможці, майстри своєї справи – мали честь не просто бути присутніми на святі, а й поділитись своїми здобутками та провести майстер-класи.

Науково-технічний відділ презентував відеоролик досягнень за рік, найкращі судно- та ракетомоделі, прилади, з якими вихованці зайняли призові місця у змаганнях. Юні техніки показали свої кубки, медалі та грамоти, які отримали впродовж року.

Гуртківці художньо–естетичного відділу продемонстрували найкращі роботи витинанок та майстер-клас з їх виготовлення.

   Керівники та діти обмінювались досвідом, демонстрували презентації власних досягнень. Не обійшлось без виступів кращих вокалістів, привітань учасників групою щедрувальників та проведення флешмобу. Юні таланти мали змогу сфотографуватись із казковими героями, поспілкуватись із Святим Миколаєм та отримати новорічні подарунки. А на завершення – фото на згадку біля міської ялинки.

Хочеться сказати нашим талановитим вихованцям, що «Одна перемога – це ще не все; все – це постійне бажання перемагати». Тому, перемагайте і будьте успішними!