ОБЛАСНИЙ ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКОЇ ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНОЇ ГРИ «СОКІЛ» («ДЖУРА») «КАЛНИШЕВА СІЧ»

З метою виховання юних патріотів України на засадах національної гідності, високої самосвідомості та активної громадянської позиції, формування в дітей і підлітків навичок здорового способу життя у містіСуми на базі

Сумського державного педагогічного університету ім.А.С.Макаренка з 28 по 30 червня 2017 року проходив ІІ (обласний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») «Калнишева Січ».

До участі запрошено команди переможців районних (міських) етапів гри з кожної територіально-адміністративної одиниці у складі 8 осіб. Усього у заході брало участь 19 команд. Наше місто представляла команда загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6, переможець міського етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

На урочистому відкритті 28 червня 2017 року учасників змагань вітали народний депутат України Олег Медуниця, представники влади та громадськості Сумської області.

Під час конкурсних змагань юнаки та дівчата проходили випробовування «Впоряд», «Ватра в колі друзів», «Відун», «Рятівник», «Стрільба», «Перетягування линви», «Смуга перешкод».

 За загальними підсумками наша команда посіла 7 місце.

Вітаємо команду загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 та керівників рою Дмитра Волинка та Максима Пирога з достойним виступом на ІІ обласному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») та бажаємо наснаги і подальших успіхів!