МІСЬКИЙ ШАХОВИЙ ТУРНІР «КУБОК АЛДОШИНА»

З 8 по 10 січня 2019 року в приміщенні школи мистецтв імені Максима Березовського пройшов 29–й міський командний шаховий турнір серед учнів закладів загальної середньої освіти «Кубок Алдошина» під керівництвом тренерів-викладачів міської ДЮСШ з шахів Олександра та Тетяни КЕЛЬБАС.

Під час цікавої та запеклої боротьби І місце посіла команда загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6, ІІ місце – команда загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3, ІІІ місце – команда загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1.

У особистій першості серед 1 розрядників:І місце зайняв Ігор СЕНЧЕНКО, ІІ місце – Андрій ПАНЧЕНКО ІІІ місце – Артем КУЗЬМЕНКО.

У особистій першості серед юнаків 2 і 3 розрядників І місце зайняла Діана СЕНЧЕНКО, ІІ місце – Назар ПАНЧЕНКО, ІІІ місце – Анастасія ЧУЧВАГА.

У особистій першості серед 4 розрядників І місце зайняв Назар ТКАЧЕНКО, ІІ місце – Олександр ДЕМЧЕНКО, ІІІ місце – Всеволод ТРОЦЕНКО.

Усі учасники змагань були нагороджені грамотами відділу освіти Глухівської міської ради та отримали солодкі подарунки.

Вітаємо спортсменів з перемогою та бажаємо подальших успіхів і досягнень на спортивній ниві!