ЗИМОВІ КАНІКУЛИ

Весело і змістовно пройшли зимові канікули в Глухівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №3. Розпочались канікули новорічними ранками та карнавалами, під час яких разом з  Дідом Морозом, Снігуронькою та казковими персонажами діти з радістю брали участь у конкурсах, іграх та показали свої творчі здібності та отримували призи та солодкі подарунки.

Під час канікул були організовані екскурсії: в природу «Кришталевий дзвін зими», прогулянки зимовим парком, до краєзнавчого музею «Глухів-історичний», проведені акції «Птахи в нашому житті», «Допоможи птахам взимку».

 Залюбки учні школи брали участь у  спортивних змаганнях. На змагання з футболу були запрошені дві команди ДЮСШ. У запеклій боротьбі команда нашої школи посіла почесне ІІІ місце. Організаторами та спонсорами змагань були видатні спортсмени міста та країни Фелікс та Микола Колтакови.  

Учні підготували та провели новорічні свята: новорічні вогники, розучування колядок та щедрівок, вивчали традиції Новорічних свят в  інших країнах світу,  брали активну участь у конкурсах вигаданих новорічних казок, виготовленні різдвяних поробок та у розважальних іграх «Різдвяний калейдоскоп», «Новорічний квест», катання на санчатах.

04.01.2019 біля міської ялинки свою святкову програму представили наші учні, на яку запросили дітей всіх шкіл міста. Свято зібрало чимало малечі. Розпочалася розважальна програма зустріччю казкових героїв. До дітей завітали Мороз Морозенко разом із Зимонькою, Баба-Яга з Лиходіями та символ 2019 року – Поросятка. Упродовж свята діти із задоволенням брали участь у веселих хороводах та флеш-мобах. Чарівна новорічна атмосфера, щасливі обличчя, дитячий сміх наповнювали казкове свято.

За час канікул діти оздоровились, відпочили та з новими силами прийшли до школи.