«КРАЙ, В ЯКОМУ Я ЖИВУ»

Під такою назвою 24 січня 2019 року в актовій залі обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю пройшов І (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв закладів освіти.

До участі в конкурсі були запрошені представники  військово-історичних, історичних та краєзнавчих музеїв закладів загальної середньої освіти області. Юні екскурсоводи, за умовами конкурсу, представляли на розгляд журі мультимедійні віртуальні екскурсії до музею свого закладу освіти.

Взяла участь в цьому заході і музейна група «Пам’ять» КЗ СОР - Глухівського ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою. Голова шкільного музею Миколи Іванович Жужоми Анастасія Болбот провела для учасників конкурсної програми цікаву,  змістовну і емоційно насичену екскурсію до музею, в ході якої ознайомила присутніх з життєвим та бойовим шляхом людини, яка для глухівчан є легендарною особистістю. Учасники притишено слухали запропоновану їм інформацію та з цікавістю дивилися на фотографії мультимедійної презентації.

За рішенням журі обласного конкурсу юних екскурсоводів військово-історичного напрямку музеїв робота Болбот Анастасії визнана кращою і посіла І місце. Учениця отримала почесну грамоту та подарунок.

Вітаємо з перемогою! Бажаємо успіхів у фінальному етапі конкурсу.

viber image

пае