ВІДКРИТИЙ ТУРНІР З МІНІ-ФУТБОЛУ ПАМ’ЯТІ ТРЕНЕРІВ ГЛУХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЮСШ

08 лютого 2019 року у спортивній залі Глухівського національного педагогічного університету ім. О. Довженка відбулось урочисте відкриття турніру з міні-футболу, присвяченого пам’яті тренерів-викладачів Глухівської міської дитячо-юнацької спортивної школи Віктора Манжоса та Сергія Руденка. Змагання проходили з 8 по 10 лютого з за участю команд юних футболістів із міст Суми, Кролевець, Конотоп, Білопілля, Шостка та вихованців Глухівської міської ДЮСШ 2008 р.н. і 2007 р.н.

На урочистому відкритті спортсменів та гостей турніру були присутні заступник міського голови Маріанна Васильєва, начальник відділу освіти Людмила Васянович та відділу молоді спорту Михайло Плотницький, заступник голови Федерації футболу міста Глухів Володимир Романенко. Маріанна Іванівна привітала всіх присутніх на турнірі пам’яті та побажала гарної гри і успіхів на спортивній ниві. На спортивному заході була присутня дружина Віктора - Наталія Манжос. Всі присутні вшанували пам’ять тренерів хвилиною мовчання.

Продовж усього турніру на майданчику точилась жорстка та захоплююча боротьба. Усі команди доклали максимальних зусиль для перемоги.

За результатами змагань команда Глухівської міської ДЮСШ 2008 р.н. (тренер-викладач Дмитро Гавриш) стала золотим призером, юні футболісти ДЮСШ Глухів 2007 (тренер-викладач Володимир Мегем) посіли почесне друге місце, а бронзовим призером стала команда м. Кролевець.

Переможці та призери турніру були нагороджені дипломами, кубками, гравці - медалями відповідних ступенів. На турнірі визначені кращі гравці турніру у кожній команді, які отримали пам’ятні подарунки від магазину «Лотос», Олександра Якименка і Сергія Гришина.

Кращими гравцями міста Глухів визнані Андрій Дудукін, Антонець Дмитро, Яромир Кельбас та Єгор Лизун.

Вітаємо юних футболістів та бажаємо нових перемог на спортивній ниві!