ЗНОВУ ВІТАЄМО МАНівців!

20-21 лютого 2019 року на базі Сумського державного університету відбувся ІІ (обласний) етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, в якому взяли участь учні закладів загальної середньої освіти Сумщини.

Команда науковців м.Глухова у складі учнів загальноосвітніх шкіл №1 і №2, ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою - вихованців гуртків дослідницько-експериментального відділу МЦПО - наполегливо відстоювали звання «кращих із кращих». За результатами конкурсу-захисту глухівська команда виборола 6 призових місць: І місце зайняли Москаленко Анна та Усок Ілля, ІІ місце - Солдаткін Олег та Громак Софія, ІІІ місце - Панченко Віталіна та Крупеня Поліна. Всі роботи були цікаві, ґрунтовні та відрізнялися новизною й актуальністю, можливістю широкого практичного застосування.

Вітаємо переможців конкурсу та висловлюємо подяку науковим керівникам, педагогам, науковим консультантам, батькам переможців та учасників ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України за підтримку у написанні, оформленні та презентуванні робіт.