VIII МІЖНАРОДНИЙ КОНКУРС-ФЕСТИВАЛЬ ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ «ПЕРЛИНА FEST»

26 травня 2019 року відбудеться VIII Міжнародний конкурс-фестиваль дитячо-юнацької творчості «Перлина Fest» під гаслом «Творчість заради майбутнього!», який має на меті показати усю культурну різноманітність України, увібравши самобутність традицій, що передаються від покоління до покоління протягом нашої історії.

Конкурс проводитиметься у м. Київ у Колонній залі Київської міської державної адміністрації за сприяння Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Української асоціації районних та обласних рад» та Київської міської державної адміністрації.

Особливістю конкурсу є те, що молоді українці демонструватимуть звичаї своєї місцевості через сценічну презентацію в таких видах мистецтв як: танцювальне мистецтво, виконання пісенних творів, оригінальний жанр, інструментальна музика, автентична творчість, а конкурсні дисципліни не обмежуватимуться однією категорією. Реми номінація конкурсу - «Перлина громади» - особливий твір, який розкриває самобутність культури регіону України. Конкурс проводиться у трьох вікових категоріях: 7-10 років, 11-13 років та 14-17 років.

До участі запрошуються  усі бажаючи, а саме: дитячі та молодіжні творчі об’єднання танцювального, пісенного спрямування та оригінального жанру.

За додатковою інформацією звертайтесь: тел. (044) 586-40-11, (067) 520-11-35, офіційний сайт -  http://www.perlyny.com.ua.