МІСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ «МИСТЕЦЬКИЙ ВОДОГРАЙ»

На виконання плану роботи відділу освіти на 2018-2019 навчальний рік, з метою залучення учнівської молоді до творчості у сфері художньої самодіяльності, створення умов для виявлення, розвитку та підтримки талановитих школярів та сприяння їх професійному самовизначенню з 12 по 22 березня 2019 року проходив міський фестиваль дитячої та юнацької творчості «Мистецький водограй», під гаслом «З любов’ю вічною до тебе, рідний краю!», присвячений 30-й річниці незалежності України.

Юні таланти усіх закладів освіти продемонстрували майстерність виконання, художнє втілення образів, артистизм, сценічну культуру та захоплюючий режисерський задум.

«Мистецький водограй» - свято приємних вражень і незабутніх зустрічей, свято вершин творчості та втілення дитячих зіркових мрій. Він об’єднує справжніх зірок аматорського мистецтва Цей фестиваль є результатом спільної творчої праці учнів, учителів, батьків.

Бажаємо всім учасникам фестивалю здійснення заповітних мрій. Нехай Ваше життя буде барвистим, щасливим, щоб усмішки завжди були на Ваших обличчях, а творчість досягла великих перемог.

Успіху вам, юні таланти, у досягненні своїх мрій!