ЗНОВУ ПЕРЕМОГА!

28 березня 2019 року в Сумському обласному центрі позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю відбувся традиційний обласний конкурс творчо обдарованих дітей і підлітків «Чарівні барви Сумщини» з метою збереження та відродження національних традицій.

До участі в заході долучилось 70 юних майстрів, які демонстрували свої вміння в номінаціях: «Писанкарство», «Народна лялька», «Витинання», «Декоративний розпис», «Вишивка», «Ткацтво» та інші.

Серед них і вихованці Зразкових творчих об’єднань «Дивосвіт ремесел» та «Перлина»: Суглобова Крістіна (9 років), Печений Артем (7 років) - номінація «Витинання» (керівник Тетяна Мирошнікова) та Комарова Катерина (12 років) - номінація «Вишивка» (керівник Наталія Філатова). В результаті всі отримали цінні подарунки та були нагороджені грамотами: Суглобова Крістіна – ІІ місце, Печений Артем – ІІ місце, Комарова Катерина ІІ місце.

Свої власні витинанки на конкурс представила Андрієнко Анна, вихованка Зразкового творчого об’єднання «Дивосвіт ремесел», багаторазовий переможець у Всеукраїнських та міжнародних конкурсах, фестивалях. ЇЇ роботи журі визнало, як «Кращий твір року», що дає право приймати участь у виставці-конкурсі, яку проводить Сумський художній музей імені Никанора Онацького у червні 2019 року. Анна нагороджена цінним подарунком та грамотою за високий рівень виконавської майстерності. Поряд з тим, відбулось спілкування у форматі «Керівник – вихованець – успіх», де розглядались актуальні питання сучасної освіти.

Хочеться побажати юним майстрам успіхів і не зупинятись на досягнутому.