ЧАРІВНІ БАРВИ ГЛУХОВА

2 квітня 2019 року в Глухівському міському краєзнавчому музеї відбулось відкриття міської виставки з декоративного мистецтва та технічної творчості «Чарівні барви Глухова» в рамках Всеукраїнської виставки конкурсу «Наш пошук и творчість тобі, Україно!».

На відкриті були присутні почесні гості: начальник відділу освіти Людмила Васянович, секретар міської ради Олена Демішева, начальник відділу культури Олена Самощенко, директори шкіл міста та їх заступники.

Людмила Григорівна висловила слова привітання, побажала творчої наснаги та великих здобутків дітям і педагогам.

Відчуття свята та захоплення викликали цікаві й захоплюючі виступи вихованців гуртка «Робототехніка» науково-технічного відділу МЦПО з роботизованими моделями.

Вихованка фотогуртка продемонструвала присутнім уміння й навички обробки цифрового зображення за допомогою комп’ютерних програм. Зображення сфотографованих гостей виставки вона вміло перемістила на інше омріяне й прекрасне місце.

На виставці була представлена велика кількість робіт різних напрямків та з різних матеріалів, які були створені учнями загальноосвітніх шкіл міста, ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою та вихованцями міського центру позашкільної освіти.

Виставка працюватиме до 15 квітня 2019 року. Запрошуємо всіх охочих оглянути роботи та доторкнутись до світу прекрасного, створеного руками дітей нашого міста!