НАВЧАЛЬНО-ПОЛЬОВІ ЗБОРИ З ПРЕДМЕТА «ЗАХИСТ ВІТЧИЗНИ»

За навчальним планом з 15 по 17 квітня 2019 року для юнаків та дівчат 11-х класів закладів  загальної середньої  освіти міста проведено навчально-польові збори, мета яких підкріпити теоретичні навички практичними уміннями.

16 квітня юнаки відпрацьовували практичні навички з предмета «Захист Вітчизни» на базі центру військово-патріотичного виховання ДНЗ «Глухівське вище професійне училище», а 17 квітня  на базі Глухівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 була проведена військово-патріотична гра «Патріот».  На заході були присутні Олександр Мовчан, майор, заступник військового комісара з територіальної оборони Глухівського об’єднаного міського  військового комісаріату, Юрій  Негреба,  член спілки ветеранів АТО.

Юнаки успішно склали нормативи з бігу на 100м, підтягування, метання гранати, стрільби з пневматичної гвинтівки. За кращі результати юнаки були нагороджені Грамотами відділу освіти.

Присутність запрошених гостей під час проведення заходу надає впевненості учням у своїх силах, підкреслює важливість виконуваної роботи та викликає патріотичні почуття.

У перший день навчально-польових зборів для дівчат  11-х класів на базі Глухівської центральної районної  лікарні  в облаштованому «Сховищі» були проведені заняття з цивільного захисту населення у надзвичайних ситуаціях. Заняття провів Олександр Мельник, завідувач навчально-консультаційного  пункту  цивільного захисту  у м. Глухові. З метою організації практичних занять з основ медичних знань для дівчат викладачі та студенти Глухівського медичного училища надали волонтерську допомогу за темами:

  • базова підтримка життя. Техніка проведення реанімаційних заходів;
  • надання долікарської  допомоги потерпілому при переломах, вивихах, кровотечах, опіках,  пораненнях;
  • допомога потерпілому у надзвичайних ситуаціях.

Студенти медичного училища провели майстер-клас щодо надання  долікарської допомоги, а потім дівчата відпрацювали практичні навички.

Також  на базі медичного училища відбулися показові  навчання  з питань організації цивільного захисту та дій населення у надзвичайних ситуаціях.

Висловлюємо подяку в організації занять з основ медичних знань для дівчат Ганні Каняєвій, директору Глухівського медичного училища, Ірині Горовій, методисту, Наталії Пилипенко, завідувачу навчально-виробничою практикою, викладачам: Лідії Моісеєвій, Наталії Ігнатенко, Жанні Литвинець, Світлані Родіоновій та студентам.

Дівчата 11-х класів завершили вивчення предмета «Захист Вітчизни» складанням тестів з медико-санітарної підготовки.