ЄВРОПЕЙСЬКЕ СВЯТО У ГЛУХОВІ

На виконання розпорядження міського голови від 16.04.2019 №84-ОД «Про підготовку та проведення у 2019 році в місті Глухові Дня Європи» 17 травня 2019 року відбувся Парад країн Європи.

У цей день до нашого міста завітали гості-делегації уявних 9 країн: Австрії (ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою), Англії (ЗОШ І-ІІІ ступенів №1), Болгарії (ЗОШ І-ІІІ ступенів №2), Естонії (НВК:ДНЗ-ЗОШ І-ІІ ступенів №4), Іспанії (професійно-педагогічний коледж ГНПУ імені О. Довженка), Румунії (Глухівське медичне училище), Словенії (ЗОШ І-ІІІ ступенів №6), Франції (ГНПУ імені О.Довженка), Швеції (ЗОШ І-ІІІ ступенів №3).

Розпочали святкову ходу центральною Євро площею раїна - господарка чудового свята - Україна, яку колоритно представив Глухівський агротехнічний інститут імені С.А.Ковпака СНАУ.

У цей день місто перетворилося на майданчик для яскравих колоритних костюмів, народних традицій європейських країн.

З вітальним словом до учасників свята звернулась Олена Гаврильченко, керуюча справами виконавчого комітету Глухівської міської ради. Також у заході взяли участь Алла Матосова, начальник відділу освіти, та Олена Самощенко, начальник відділу культури.

Метою заходу було формування у підростаючого покоління загальноєвропейського світогляду знань, умінь та навичок для проживання у європейському співтоваристві, сприяння вивченню іноземних мов.