СВІТ ПРОФЕСІЙ

"Найкраще, що є в житті, – це займатися справою, яка того варта"

Теодор Рузвельт

Одним із головних питань становлення особистості в юнацькому віці є питання «Ким бути?». Уявлення про правильну чи неправильну професію формується з самого дитинства на основі модних тенденцій, думок батьків, бажання бути успішним. Зробити вірний вибір означає знайти професію, яка подобається, відповідає здібностям, знанням, стану здоров’я, має попит на ринку праці та буде актуальною в майбутньому.

Фахівці служби зайнятості ще з молодшого шкільного віку дають учням перші базові знання про професії та допомагають знайти правильний вектор руху на їх шляху до вибору.

Так, 19 червня 2019 року, заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Глухівської міськрайонної філії Сумського ОЦЗ Маріанна Прокопенко провела інтерактивний захід для молодших школярів літнього пришкільного табору НВК:ДНЗ-ЗОШ І-ІІ ступенів №4.

Атмосфера теплого спілкування дала можливість юним відпочивальникам замислитись над своїми здібностями, індивідуальними особливостями та над величезним вибором світу професій. Граючись школярі зробили перші свідомі кроки до майбутньої професії.

Діти не тільки отримали задоволення від проведеного заходу, але й одержали багато цікавої та корисної інформації.