ПЕРЕМОГА ВИХОВАНЦІВ МЦПО

З 05 по 09 вересня 2019 року в місті Конотопі на базі Конотопського центру дитячо-юнацької творчості відбулися Всеукраїнські відкриті змагання учнівської молоді (юніори) з авіамодельного спорту (радіокеровані моделі).

До складу команди Сумщини ввійшли вихованці міського центру позашкільної освіти: МАСЛЬОНКО Олександр, БОБКО Роман. У напруженій боротьбі, команда Сумщини посіла IV місце. У особистому заліку: МАСЛЬОНКО Олександр виборов ІІІ місце у класі моделей «повітряний радіобій», БОБКО Роман завоював ІІІ місце у класі «експериментальні моделі».

За підсумками змагань юні спортсмени нагороджені Грамотами Міністерства освіти і науки України,  Українського державного центу позашкільної освіти та бронзовими медалями.

Переможці досягли високих результатів завдяки наполегливій, творчій праці керівника гуртка міського центру позашкільної освіти, ТОЛСТОГО Юрія Євгеновича.