ПЕРЕМОГА НА КУБКУ УКРАЇНИ!

З 27 по 29 вересня 2019 року у місті Дніпрі відбулися міжнародні змагання на Кубок України (ІІІ етап) з судномодельного спорту у класі  «М» швидкісних радіокерованих моделей.

Вихованці Глухівського міського центру позашкільної освіти:ТУМАН Кирило  та  ЧЕЧЕЛЬ Олексій змагалися у трьох класах моделей: mini EKSPERT, ECO mini team (18 хвилинна естафетна гонка), HYDRO 1. У змаганнях брали участь велика кількість спортсменів, серед яких були і представники Бельгії, Німеччини, Румунії, Італії.

У напруженій боротьбі, спортсмени-глухівчани завоювали перемогу  у різних класах моделей. Зокрема, ТУМАН Кирило посів перші місця у класі моделей mini MONO та HYDRO 1, третє місце у класі моделей ECO mini team. ЧЕЧЕЛЬ Олексій завоював два треті місця у класі моделей: mini EKSPERT, mini ECO team. ТУМАНА Кирила нагороджено двома золотими та одною бронзовою медаллю, ЧЕЧЕЛЯ Олексія – двома бронзовими медалями.

Команда міста Глухова посіла друге командне місце та за підсумками змагань нагороджена  Кубком України та Дипломом.

Підготували команду ГРУДИНА Микола Михайлович, КУШНІР Анатолій Іванович.

Бажаємо спортсменам та їх тренерам подальших успіхів та перемог.