МІСЬКІ ЗМАГАННЯ З ФУТБОЛУ

У жовтні 2019 року на футбольному полі ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою відбулися міські змагання з футболу у залік ХХVІІІ спортивних ігор школярів міста, у яких брали участь заклади загальної середньої освіти.

За результатами цікавої гри переможцями стали юні футболісти загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3, друге місце посіла команда ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою, третє місце зайняли спортсмени загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1. Також були відзначені кращі гравці команд закладів загальної середньої освіти: Мисік Антон (ЗОШ №1), Захлєбаєв Микола (ЗОШ №2), Нікіфоров Єгор (ЗОШ №3), Лісковський Вадим (ЗОШ №6), Литвинов Владислав (ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою).

Призери та кращі гравці команд були нагороджені грамотами відділу освіти Глухівської міської ради та отримали подарунки.

Бажаємо усім учасникам нових перемог на спортивній ниві у майбутньому!