МІЖОБЛАСНІ ЗМАГАННЯ З ТЕНІСУ НАСТІЛЬНОГО

26 жовтня 2019 року у місті Короп Чернігівської області проходили міжобласні змагання з тенісу настільного серед вихованців  ДЮСШ. Наше місто представили вихованці Глухівської міської ДЮСШ відділення з тенісу настільного під керівництвом тренерів-викладачів Алли Матейчук та Антоніни Дещенко.

Під час захоплюючої боротьби за перемогу вихованці ДЮСШ зайняли 5 призових місць. Чемпіонами області кожний у своїй віковій групі стали Артем РЯБКО (ЗОШ №6) та Кіра ЛЕВШЕНЮК (ЗОШ №6). ІІ місце отримала Анастасія МЄШКОВА (ЗОШ №6). ІІІ місце вибороли Назар ПІНЧУК (ЗОШ №6) і Даніїл ШПАКОВ (ЗОШ №6).

Переможці були нагороджені грамотами та медалями відповідного ґатунку і отримали солодкі призи.

Вітаємо наших спортсменів та тренерів з нагородою і бажаємо натхнення та перемог на спортивній ниві у майбутньому!