АБСОЛЮТНА ПЕРЕМОГА

20 листопада 2019 року в місті Суми відбулися обласні змагання «Роботрафік – 2020». Основне завдання змагань – популяризація науково-технічної творчості, створення умов для організації високомотивованої діяльності по створенню й програмуванню роботизованих систем.

Участь у змаганнях взяли 8 команд, серед яких наше місто представили команда Глухівського міського центру позашкільної освіти, яка вперше брала участь у змаганнях, та команда Глухівського ліцею-інтернату з посиленою військовою підготовкою.

До складу команди МЦПО увійшли вихованці гуртка «Робототехніка»: Даніїл Сагайдак, Гліб Васильченко та Кирило Антоненко, який був наймолодшим учасником (тренер Сагайдак Павло Миколайович. Основним завданням змагань було створення автономного роботизованого транспортного засобу по двом категоріям:

«А» - рух моделі, яка здатна самостійно пересуватись відповідно до розмітки дороги та сигналів світлофорів, а також враховувати поточну ситуацію на «дорозі» і можливих «пішоходів»;

«В» - рух моделі, яка здатна за найменший проміжок часу подолати трасу, не покидаючи свою смугу руху.

Третьою категорією завдань у змаганнях була підготовка та проходження тесту за правилами дорожнього руху.

У категорії «А» виступав Сагайдак Даніїл і виборов перемогу. У категорії «В» виступав Васильченко Гліб і теж став переможцем. Тести з правил дорожнього руху проходив Антоненко Кирило й набрав максимальну кількість балів. За підсумками результатів всіх категорій команда Глухівського центру позашкільної освіти, яка має назву «Smart-choice» виборола перше місце й стала переможцем змагань.

За перемогу команда отримала диплом, а учасники були нагороджені конструкторами для створення програмуючого робота.

Рішенням журі та оргкомітету обласних змагань «Роботрафік – 2020» було визначено, що команда глухівчан «Smart-choice»  представлятиме Сумську область на Всеукраїнських змаганнях у місті Києві у лютому 2020 року. То ж побажаємо їм успіхів та вдалого виступу.