МІСЬКІ ЗМАГАННЯ З БАСКЕТБОЛУ СЕРЕД ЮНАКІВ

З 18 по 22 листопада 2019 року на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 відбулися міські змагання з баскетболу серед юнаків закладів загальної середньої освіти у залік ХХVІІІ спортивних ігор школярів міста.

За результатами цікавої та напруженої гри переможцями стали юні спортсмени загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6, друге місце посіла команда ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою, третє місце зайняли спортсмени загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3.

Призери були нагороджені грамотами відділу освіти та отримали солодощі. Серед усіх учасників змагань грамотами відділу освіти Глухівської міської ради були відзначені кращі гравці команд: ЧЕРНИШОВ Андрій (ЗОШ №1), ЗАХЛЄБАЄВ Микола (ЗОШ №2), КРАВЧЕНКО Андрій (ЗОШ №3), МІНЧЕНКО Павло (ЗОШ №6), ЄВДОКИМЕНКО Данило (ліцей-інтернат).

Вітаємо призерів з перемогою та бажаємо удачі і перемоги на спортивній ниві у майбутньому!