23 квітня в Україні відмічається одне з надзвичайних і позитивних свят - День психолога. Час, коли заклади освіти міста перетворюються на простір креативності, позитиву та релаксу, було багато емоцій, посмішок та корисної інформації. Саме до цього дня було приурочено проведення тижня психології, метою якого було розширення кола знань про наукупсихологію. Адже, психологія - надзвичайна наука про людську душу. Вона допомагає людині пізнавати себе, вирішувати проблеми, навчатися керувати своєю поведінкою, долати труднощі й радіти кожній хвилині життя.

Вже традиційно, наприкінці квітня, у закладах освіти міста пройшов Тиждень психології, метою якого було створення умов для формування психологічної культури учнів та педагогів, покращення психологічного мікроклімату в школі, пізнання внутрішнього світу людини через аналіз власної діяльності та через спілкування з іншими людьми.

Серед принципів Нової української школи Міністерство освіти і науки України декларує педагогіку партнерства, що ґрунтується на співпраці учня, вчителя та батьків.

З метою формування  психологічної готовності вчителів майбутніх першокласників міста Глухова до роботи в умовах Нової української школи 16 лютого 2018 року на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 працівниками психологічної служби було проведено практичне заняття «Педагогіка партнерства – ключовий компонент формули Нової школи».

18 жовтня в Європі відзначається день боротьби з торгівлею людьми. Дана проблема залишається актуальною на сьогоднішній день в усьому світі і Україна не є виключенням. В нашому місті відповідно наказу відділу освіти Глухівської міської ради від 10.10.2017 № 485-ОД «Про проведення заходів щодо Європейського дня боротьби з торгівлею людьми» в закладах освіти міста з 17 по 19 жовтня 2017 року було організовано проведення заходів з метою забезпечення профілактичної роботи щодо проблеми торгівлі людьми.