Вже традиційно, наприкінці квітня, у закладах освіти міста пройшов Тиждень психології, метою якого було створення умов для формування психологічної культури учнів та педагогів, покращення психологічного мікроклімату в школі, пізнання внутрішнього світу людини через аналіз власної діяльності та через спілкування з іншими людьми.

Серед принципів Нової української школи Міністерство освіти і науки України декларує педагогіку партнерства, що ґрунтується на співпраці учня, вчителя та батьків.

З метою формування  психологічної готовності вчителів майбутніх першокласників міста Глухова до роботи в умовах Нової української школи 16 лютого 2018 року на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 працівниками психологічної служби було проведено практичне заняття «Педагогіка партнерства – ключовий компонент формули Нової школи».

18 жовтня в Європі відзначається день боротьби з торгівлею людьми. Дана проблема залишається актуальною на сьогоднішній день в усьому світі і Україна не є виключенням. В нашому місті відповідно наказу відділу освіти Глухівської міської ради від 10.10.2017 № 485-ОД «Про проведення заходів щодо Європейського дня боротьби з торгівлею людьми» в закладах освіти міста з 17 по 19 жовтня 2017 року було організовано проведення заходів з метою забезпечення профілактичної роботи щодо проблеми торгівлі людьми.