КВІТЕНЬ

 1. Про стан викладання зарубіжної літератури та російської мови в загальноосвітніх школах І-ІІІ ступенів №2, 3. (Дячкова В.Г.)
 2. Про стан викладання природознавства та географії в 5-9 класах загальноосвітніх шклі І-ІІІ ступенів №1, 3. (Гурець М.М.)
 3. Про стан виконання рекомендацій атестаційної комісії за підсумками державної атестації міського центру позашкільної освіти. (Рибалко О.М.)
 4. Про стан усунення недоліків за результатами комплексної перевірки в навчально-виховному комплексі: дошкільному навчальному закладі - загальноосвітній шклі І ступеня №5. (Самощенко В.О., Сокол В.Ф.)
 5. Про стан упровадження реформ у початковій школі закладів загальної середньої освіти міста. (Рибалко О.М.)
 6. Про стан організації інклюзивної форми навчання в загальноосвітніх школах І-ІІІ ступенів №3, 6 відповідно до вимог Положення про інклюзивне навчання. (Коловоротна І.М.)
 7. Про стан організації роботи з охорони праці та безпеки життєдіяльності в закладах освіти міста. (Антипенко Г.Б.)
 8. Про хід виконання рішення колегії відділу освіти від 27.04.2017 року (протокол №2) "Про стан профілактичної роботи з питань попередження правопорушень та злочинних проявів в учнівському середовищі в загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №3, НВК: ДНЗ-ЗОШ І-ІІ ступенів №4". (Колоша М.М.)

ЛЮТИЙ

 1. Про стан викладання трудового навчання, предмету «Технології» в Глухівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2 та Глухівській загальноосвітній школі І-ІП ступенів №3. (Приходько Л.І.)
 2. Про стан усунення недоліків за результатами комплексної перевірки в Глухівському навчально-виховному комплексі: ДНЗ-ЗОШІ-ІІ ступенів №4. (Самощенко В.О., Сокол В.Ф.)
 3. Про хід виконання рішеня колегії відділу освіти від 28.02.2017 року (протокол №1) «Про стан викладання історії України та всесвітньої історії в Глухівської загальноосвітньої школи І-ПІ ступенів №1 та Глухівської загальноосвітньої школи І-ІП ступенів №6». (Дячкова В.Г.)
 4. Про хід виконання рішеня колегії відділу освіти від 28.02.2017 року (протокол №1) «Про виконання вимог Положення про ПМПК в частині надання якісних освітніх послуг дітям з особливими освітніми потребами в Глухівській загальноосвітній школі І-ІП ступенів №2 та Глухівському навчально-виховному комплексі: ДНЗ-ЗОШ І-ІІ ступенів №4». (Коловоротна І.М.)
 5. Про хід виконання рішеня колегії відділу освіти від 24.11.2016 року (протокол №4) «Про стан викладання фізики в Глухівській загальноосвітній школі І-ІП ступенів №2 та Глухівській загальноосвітній школі І-ІП ступенів №3». (Приходько Л.І.)
 6. Про хід виконання рішеня колегії відділу освіти від 27.04.2016 року (протокол №2) «Про стан виконання Програми розвитку психологічної служби міста Глухова на період до 2017 року в навчальних закладах міста». (Гурець М.М.)

 ВЕРЕСЕНЬ

 1. Про підготовку закладів освіти до роботи в новому 2018-2019 навчальному році та в осінньо-зимовий період (Антипенко Г.Б.).
 2. Про підсумки оздоровлення, зайнятості дітей та учнівської молоді влітку 2018 року (Самощенко В.О.)
 3. Про підсумки проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2018 році (Приходько Л.І.)
 4. Про хід виконання рішення колегії відділу освіти від 29.11.2017 року (протокол № 4) «Про стан викладання предмету «Я у світі» в 3-4-х класах навчально-виховних комплексів № 4,5» (у порядку контролю)  (Рибалко О.М.)
 5. Про підсумки виконання плану роботи відділу освіти Глухівської міської ради за 2017-2018 навчальний рік та схвалення плану роботи відділу освіти на 2018-2019 навчальний рік (Васянович Л.Г.)

 ЛИСТОПАД

 1. Про підсумки організації освітнього процесу в загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2, навчально-виховному комплексі: дошкільному навчальному закладі-загальноосвітній школі І-ІІ ступенів № 4 в частині викладання англійської мови» (Дячкова В.Г.)
 2. Про хід виконання рішення колегії відділу освіти від 24.11.2016 року (протокол № 4) «Про реалізацію наступності між дошкільною та початковою ланками освіти в закладах освіти міста» (у порядку контролю) (Рибалко О.М., Самощенко В.О.)
 3. Про хід виконання рішення колегії відділу освіти від 25.09.2017 року (протокол № 3) «Про стан організації та забезпечення безкоштовного підвезення учнів до місць навчання та у зворотному напрямку в загальноосвітніх школах І-ІІІ ступенів № 1, 2» (у порядку контролю) (Антипенко Г.Б.)
 4. Про хід виконання рішення колегії відділу освіти від 29.11.2017 року (протокол № 4) «Про стан викладання предмету «Захист Вітчизни» в загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 6» (у порядку контролю) (Приходько Л.І.)