ЛЮТИЙ

  1. Про підсумки організації освітнього процесу в загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 3, навчально-виховному комплексі: дошкільному навчальному закладі-загальноосвітній школі І ступеня №5 в частині викладання математики в 3-4-х класах». (Доповідає Рибалко О.М.).
  2. Про хід виконання рішення колегії відділу освіти від 28.02.2018 (протокол №1) «Про стан викладання трудового навчання, предмету «Технології»  в загальноосвітніх школах І-ІІІ ступенів № 2, 3» (у порядку контролю). (Доповідає Приходько Л.І.).
  3. Про хід виконання рішення колегії відділу освіти від 29.11.2017 (протокол №4) «Про забезпечення принципів наступності між початковою й основною школою та створення належних умов для поступової адаптації учнів 5-х класів до навчання в школі ІІ ступеня в загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 1, НВК:ДНЗ-ЗОШ І-ІІ ступенів №4» (у порядку контролю). (Доповідає Сокол В.Ф.).
  4. Про хід виконання рішення колегії відділу освіти від 26.04.2018 (протокол №2) «Про стан викладання зарубіжної літератури та російської мови в загальноосвітніх школах І-ІІІ ступенів №2, 3 (у порядку контролю). (Доповідає Дячкова В.Г.).

КВІТЕНЬ

  1. Про підсумки організації освітнього процесу в загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №6, навчально-виховному комплексі: дошкільному навчальному закладі-загальноосвітній школі І-ІІ ступенів №4 в частині викладання фізичної культури в 5-11-х класах». (Доповідає Колоша М.М.).
  2. Про підсумки організації освітнього процесу в загальноосвітніх школах І-ІІІ ступенів №1, 2 в частині викладання образотворчого мистецтва в 5-7-х класах». (Дповідає Рибалко О.М.).
  3. Про стан організації роботи практичних психологів з дітьми з особливими освітніми потребами в закладах дошкільної освіти. (Доповідає Гурець М.М.)
  4. Про стан діяльності інклюзивно-ресурсного центру в частині надання якісних освітніх послуг дітям з особливими освітніми потребами. (Доповідає Коловоротна І.М.).
  5. Про хід виконання рішення колегії відділу освіти від 28.02.2018 (протокол №1) «Про стан упровадження реформ в початковій школі  закладів загальної середньої освіти міста» (в порядку контролю). (Доповідає Рибалко О.М.).
  6. Про хід виконання рішення колегії відділу освіти від 26.04.2018 (протокол №2) «Про стан викладання природознавства та географії в 5-9-х класах загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів №1, 3» (в порядку контролю). (Доповідає Гурець М.М.).