Google Docs2020Склад колегії відділу освіти Глухівської міської ради (Завантажити)

ЛИСТОПАД

 1. Про підсумки організації освітнього процесу в загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 2, загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 3 в частині викладання української мови в 3, 4-х класах (Доповідає Рибалко О.М.).
 2. Про результати вивчення стану роботи щодо профілактики насильства і правопорушень серед дітей та учнівської молоді в загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 6, ліцеї-інтернаті з посиленою військово-фізичною підготовкою (Доповідають Гурець М.М., Колоша М.М.).
 3. Про підсумки організації профілактичної роботи з питань запобігання всіх видів дитячого травматизму в НВК: ДНЗ-ЗОШ І ступеня № 5, НВК: ДНЗ-ЗОШ І-ІІ ступенів № 4, ліцеї-інтернаті з посиленою військово-фізичною підготовкою (Доповідає Сокол В.Ф.).
 4. Про хід виконання рішення колегії відділу освіти від 27.11.2018 року (протокол № 4) «Про підсумки організації освітнього процесу в загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 2, НВК: ДНЗ-ЗОШ І-ІІ ступенів № 4 в частині викладання англійської мови» (у порядку контролю). (Доповідає Дячкова В.Г.).

ВЕРЕСЕНЬ

 1. Про підготовку закладів освіти до роботи в новому 2019-2020 навчальному році та в осінньо-зимовий період (Доповідає Антипенко Г.Б.).
 2. Про підсумки оздоровлення, зайнятості дітей та учнівської молоді влітку 2019 року (Доповідає Самощенко В.О.).
 3. Про підсумки проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2019 році (Доповідає Приходько Л.І.).
 4. Про результати здійснення контролю за дотриманням вимог щодо нагородження випускників закладів загальної середньої освіти золотими та срібними медалями (Доповідає Дячкова В.Г.).
 5. Про підсумки виконання плану роботи відділу освіти Глухівської міської ради за 2018-2019 навчальний рік та схвалення плану роботи відділу освіти на 2019-2020 навчальний рік (Доповідає Васянович Л.Г.).

ЛЮТИЙ

 1. Про підсумки організації освітнього процесу в загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 3, навчально-виховному комплексі: дошкільному навчальному закладі-загальноосвітній школі І ступеня №5 в частині викладання математики в 3-4-х класах». (Доповідає Рибалко О.М.).
 2. Про хід виконання рішення колегії відділу освіти від 28.02.2018 (протокол №1) «Про стан викладання трудового навчання, предмету «Технології»  в загальноосвітніх школах І-ІІІ ступенів № 2, 3» (у порядку контролю). (Доповідає Приходько Л.І.).
 3. Про хід виконання рішення колегії відділу освіти від 29.11.2017 (протокол №4) «Про забезпечення принципів наступності між початковою й основною школою та створення належних умов для поступової адаптації учнів 5-х класів до навчання в школі ІІ ступеня в загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 1, НВК:ДНЗ-ЗОШ І-ІІ ступенів №4» (у порядку контролю). (Доповідає Сокол В.Ф.).
 4. Про хід виконання рішення колегії відділу освіти від 26.04.2018 (протокол №2) «Про стан викладання зарубіжної літератури та російської мови в загальноосвітніх школах І-ІІІ ступенів №2, 3 (у порядку контролю). (Доповідає Дячкова В.Г.).

КВІТЕНЬ

 1. Про підсумки організації освітнього процесу в загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №6, навчально-виховному комплексі: дошкільному навчальному закладі-загальноосвітній школі І-ІІ ступенів №4 в частині викладання фізичної культури в 5-11-х класах». (Доповідає Колоша М.М.).
 2. Про підсумки організації освітнього процесу в загальноосвітніх школах І-ІІІ ступенів №1, 2 в частині викладання образотворчого мистецтва в 5-7-х класах». (Дповідає Рибалко О.М.).
 3. Про стан організації роботи практичних психологів з дітьми з особливими освітніми потребами в закладах дошкільної освіти. (Доповідає Гурець М.М.)Про стан організації роботи практичних психологів з дітьми з особливими освітніми потребами в закладах дошкільної освіти. (Доповідає Гурець М.М.)
 4. Про стан діяльності інклюзивно-ресурсного центру в частині надання якісних освітніх послуг дітям з особливими освітніми потребами. (Доповідає Коловоротна І.М.).
 5. Про хід виконання рішення колегії відділу освіти від 28.02.2018 (протокол №1) «Про стан упровадження реформ в початковій школі  закладів загальної середньої освіти міста» (в порядку контролю). (Доповідає Рибалко О.М.).
 6. Про хід виконання рішення колегії відділу освіти від 26.04.2018 (протокол №2) «Про стан викладання природознавства та географії в 5-9-х класах загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів №1, 3» (в порядку контролю). (Доповідає Гурець М.М.).