Правила вступу 2022 змінено!

*Бакалавр*

Бюджетні місця

Для вступу на бакалавра на основі свідоцтва про повну загальну середню освіту вступники на спеціальності з творчим конкурсом мають

1)подати заяву,

2)мотиваційний лист,

3)а також пройти творчий конкурс, бал за який буде пріоритетним.

При вступі на інші спеціальності на бюджет необхідно буде подати заяву, результати національного мультипредметного тесту та мотиваційний лист.

*Мультипредметний тест складатиметься з 60 завдань із трьох предметів (планується по 20 завдань з української мови, математики та історії України), на виконання якого буде відводитись 80 хвилин.

Контрактні місця

Для вступу на контракт, крім кон'юнктурних спеціальностей, треба буде подати лише мотиваційний лист та заяву.

Важливо!

Якщо ви зареєструвалися для участі в ЗНО – ви є потенційним учасником тестуваннь. Якщо ні – створіть реєстраційну картку до квітня: https://zno.testportal.com.ua/registration

У реєстраційній картці ви побачите поля для вибору предметів ЗНО. Заповніть ці поля попри те, що вступ відбуватиметься за іншою процедурою. За можливості роздрукуйте свою реєстраційну картку.

-Після реєстрації треба зібрати пакет документів: заповніть від руки заяву про участь у тестуваннях, додайте копію паспортного документа. Якщо ви випускаєтеся зі школи цього року, віддайте документи керівнику закладу освіти.

-Випускникам минулих років документи треба надіслати самостійно на адресу одного з центрів оцінювання якості освіти.

-Якщо у вас вже є сертифікат учасника ,ви можете заходити на інформаційну сторінку https://zno.testportal.com.ua/info/login

*Фаховий молодший бакалавр*

Для вступу абітурієнти подаватимуть заяви та мотиваційні листи.

Ті, хто вступає на спеціальність, де є творчий конкурс, будуть його проходити. На всі інші спеціальності на бюджетну основу треба буде пройти співбесіду.

*Магістр*

Вступники, що планують здобути освіту на бюджетній основі на кон'юнктурні спеціальності, мають

-подати заяву,

-мотиваційний лист

-скласти тест з навчальних компетенцій.

Для вступників на контракт необхідно буде подавати заяву та лист.

При вступі на спеціальності «Право» і «Міжнародне право» вступники мають скласти фаховий 3-предметний тест та написати мотиваційний лист.