З нагоди відзначення Дня Соборності та Свободи України у всіх закладах освіти міста 21 та 22 січня 2020 року пройшли тематичні виховні заходи, присвячені історії національно-визвольних змагань в Україні на початку ХХ століття, боротьбі за суверенітет та територіальну цілісність України:

Минуло лише три місяці, як учні 5-А переступили поріг кадетського класу. У нелегкій справі виховання справжнього захисника немало зусиль доклали класний керівник Кадикова Наталія Володимирівна та офіцер-вихователь Кордюков Дмитро Вікторович.

З метою вшанування пам’яті жертв Голодоморів в Україні з 18 по 23 листопада 2019 року у закладах загальної середньої освіти проходили виховні заходи, метою яких було формування в учнів щирих людських почуттів, співчуття до трагічної долі рідного народу, громадянської відповідальності за його майбутнє: тематичні виховні години, бесіди, інформаційні години, години пам’яті:

15 жовтня 2019 року у спортивній залі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 проходив міський етап Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю «Козацький гарт», присвячений Дню Українського козацтва та Дню захисника України. У заході брали участь «курені» 6 закладів загальної середньої освіти міста. Змагання передбачали формування здорового способу життя, підвищення соціальної активності і зміцнення здоров'я школярів, виховання учнівської молоді на традиціях українського народу.