З нагоди відзначення 100-річчя Дня Соборності та Свободи України у всіх закладах освіти міста 22 січня пройшли тематичні виховні заходи, присвячені історії національно-визвольних змагань в Україні на початку ХХ століття, боротьбі за суверенітет та територіальну цілісність України:

На виконання наказу відділу освіти Глухівської міської ради від 24.09.2018 № 424-ОД «Про проведення місячника оборонно-масової роботи, присвяченого Дню захисника України» протягом жовтня 2018 року у закладах загальної середньої освіти проведені:

Любов до свого народу, до своєї землі починається зі знання народних традицій, обрядів, звичаїв, зі знаннями багатющої народної творчості. Наша рідна Україна – славна і чудова земля із чистими річками, мережаними нивами. Ще з часів Київської Русі наші пращури цінували здоров’я, загартованість, спритність. Свою силу, винахідливість, кмітливість вони проявляли в іграх, забавах, які часто проводили у традиційні свята українців.

З нагоди Дня захисника України та з метою виховання в учнівської молоді поваги та шани до захисників України, формування активної патріотичної позиції, поваги до суверенітету та цілісності нашої держави, популяризації історії українських військових звитяг, гідне вшанування борців за незалежність України у закладах освіти міста проведено святкові програми, тематичні лінійки, уроки «мужності», організовані конкурси малюнків «Наша Мальовнича Україна».