Попередження

JFolder::files: Шлях не є текою. Шлях: /home/ff272550/glukhiv-osvita.gov.ua/www/images/Revoljucija_gidnosti_2017

Повідомлення

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/Revoljucija_gidnosti_2017

День гідності та свободи

21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи, у який вшановують громадянський подвиг, патріотизм і мужність людей, що виступили на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору під час подій Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013-2014 років.

У закладах загальної середньої освіти міста з цієї нагоди протягом листопада 2017 року проведені: виховні тематичні години, бесіди до дня вшанування подвигу учасників Революції Гідності та Свободи: «Герої не вмирають», «Зростаймо патріотами», «Україна – це територія Гідності та Свободи», «Революція гідності, яка змінила Україну», «Портретна галерея героїв Майдану», «Зима, що нас змінила, або дні Євромайдану очима очевидців», «Наш дух не зламати, свободу не вбити», «Усе моє, що зветься Україна», «Україна – це територія Гідності і Свободи», «Бійці невидимого фронту»; організовані зустрічі з учасниками бойових дій, учасниками проведення антитерористичної операції; інформаційна бесіда «Свято двох революцій», вікторина «Моя Україна – незалежна держава», інформаційні години на тему «Революція Гідності. Як це відбувалось»; проведена відеопрезентація документальних фільмів про революційні події 2013-2014 р. р. «Біль мого народу».

У шкільних бібліотеках організовані виставки науково-публіцистичної літератури на тему «Майдани та українська національна ідея», тематичні виставки «Вони загинули за Україну», тематична виставка «Майдан та українська національна ідея». У школах міста організовані виставки малюнків «Революція гідності», «Ми – діти України» (учні 1-5 класів); проведена акція - реквієм «Пам’ять героїв у полум’ї свічок».

Значна робота проводиться педагогічними колективами, батьками та учнями щодо героїзації осіб, які віддали життя за незалежність України. Вихованці історичних клубів «Пошук» загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів №№1, 2, 3 та пошукового загону «Патріот» загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів ім.М.І.Жужоми збирають інформацію про загиблих учасників антитерористичної операції, проводять пошукову роботу. У бібліотеках закладів загальної середньої освіти оформлені постійно діючі стенди «Герої сучасності серед нас», що відображають подвиг Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції Гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини.

{gallery}Revoljucija_gidnosti_2017{/gallery}