ГЕРОЇ СУЧАСНОСТІ СЕРЕД НАС

З метою вдосконалення змісту й засобів національно-патріотичного виховання підростаючого покоління продовжується робота за завданнями проекту «Голос крові: ми –  Українці!».

22 березня 2018 року в Сумському обласному центрі позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю відбулася обласна краєзнавча конференція «Герої сучасності – серед нас». На конференцію приїхали учні 8-10 класів з усієї області, щоб поділитися зібраним матеріалом про «людину-героя», що живе поряд і своїм прикладом доводить існування патріотизму і відданості українського народу.

Глухів гідно представляв Сергій Суходуб - юний науковець, вихованець гуртка «Історичне краєзнавство» (керівник Давиденко Н.О.) дослідницько-експериментального відділу Глухівського МЦПО, учень загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів імені М.І.Жужоми. У своєму виступі «Коваленко Ю.О. - герой-пошуковець, герой-волонтер!» Сергій розповів про завідувача науково-дослідним відділом Національного заповідника «Глухів», який не тільки досліджує та вивчає маловідомі факти з історії нашого краю, проводить велику роботу з патріотичного виховання серед учнівської та студентської молоді нашого міста та ще є командиром пошукового загону «Обеліск», учасник гуманітарної місії «Чорний тюльпан». Він неодноразово побував у ротаціях за лінією фронту АТО, щоб вивезти полеглих на нашу територію тощо.

Протягом трьох годин тривала робота по трьом секціям, де діти демонстрували ролики з життя героя, співали пісні, декламували  їм присвячені вірші, демонстрували презентації з правдивими, дещо «жахливими» світлинами. Кожен виступ викликав хвилювання, тривогу та, навіть, сльози. Всі учасники були нагороджені грамотами  «за активну участь у роботі конференції», а 6 учасників грамотами «за кращу доповідь» та футболками з логотипом «Герої сучасності - серед нас».

І допоки є такі люди, як Юрій Олександрович Коваленко, ми впевнено заявляємо, що саме  вони - герої-пошуковці, що саме  вони-герої-волонтери, є прикладом  наслідування для нас, як представників молодого покоління України.

Тетяна Каганцова,

методист науково-дослідницького відділу МЦПО

20180322 105717 1

20180322 134400 1