НАЗВЖДИ В ПАМ'ЯТІ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ…

З метою вшанування подвигу звитяжців старшого покоління, увічнення пам’яті жертв війни, а також консолідації суспільства та утвердження ідеалів миру, до Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у закладах освіти міста проведено:

05.05.2018 у Глухівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №6 відбулися урочисті заходи до Дня кадета.

08-09.05.2018 заклади загальної середньої освіти брали участь у проведенні волонтерської акції «З добрим ранком ветеране!» (вітали ветеранів війни зі святом).

08.05.2018 в урочищі Борок на території меморіалу жертвам фашизму було проведено мітинг-реквієм з покладанням квітів «Полум’я пам’яті в наших руках», присвячений Дню пам’яті та примирення.

09.05.2018 педагогічні працівники закладів освіти брали участь у мітингу-реквіємі з покладанням квітів до Меморіалу загиблим, присвяченому 73-й річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Протягом травня 2018 року учні закладів загальної середньої освіти виготовляли та розповсюджували пам’ятний знак «Маки пам’яті» серед школярів.

07.05.2018 у Глухівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 6 проведено урок мужності «Вони захищали наш мир» (1-11 класи), організовано перегляд кінофільму «Нескорений» (7-11 класи); 08.05.2018 проведена загальношкільна година «Доля жінок у війні»; організована виставка творчих робіт на тему «1939-1945. Ніколи знову». У Глухівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 07.05.2018 пройшли уроки мужності «Вони захищали наш мир»; учні 7-10 класів брали участь у загальношкільному заході відкритті пам’ятної дошки Герою Радянського Союзу Рогачевському Г.О.

08.05.2018 Глухівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 спільно з міським краєзнавчим музеєм організувала та провела реквієм слави і пам’яті під назвою «Не погасити пам’яті вогонь». Учні 1-4 класів Глухівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 вшанували пам’ять покладанням квітів до меморіалів захисникам Вітчизни: Героям Радянського Союзу Баришеву М.Г., Жужомі М.І., Курлуку Д.М. та героям-підпільникам Глухова. 08.05.2018 відбулася історико-краєзнавча учнівська конференція на тему «Глухівщина у роки Другої світової війни» за участю Коваленка Ю.О., наукового співробітника Національного заповідника «Глухів» та Онопрієнко О.В., директора Глухівського міського краєзнавчого музею.

У Глухівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 3 проведені виховні години та уроки мужності «Вони захищали нашу Батьківщину». Відкрита пам’ятна меморіальна дошка ветерану Другої світової війни Мостовому В.Г.

У Глухівській загальноосвітній школі-інтернаті І-ІІІ ступенів ім.М.І.Жужоми проведено виховні години, уроки мужності на тему: «Вони захищали наш мир». 08.05.2018 учні закладу освіти брали участь у мітингу-реквіємі з покладанням квітів «Полум’я пам’яті в наших руках», присвяченому Дню пам’яті та примирення. У шкільній бібліотеці оформлено виставку літератури на військово-патріотичну тематику «Подвигу жити у віках».

У Глухівському НВК:ДНЗ-ЗОШ І-ІІ ступенів №4 проведено виховний захід «День пам’яті та надії», «Вклонімося великим тим рокам!», бесіду «Роки обпалені війною», уроки мужності «Пам’ятаємо. Перемагаємо.»

07.05.2018 у Глухівському НВК:ДНЗ-ЗОШ І ступеня №5 проведено урок мужності «Вони захищали наш мир»; проведено мітинг «Ніхто не забутий, ніщо не забуте» біля пам’ятного знака загиблим усівчанам.