ДЕНЬ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ У ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ МІСТА

З нагоди Дня захисника України та з метою виховання в учнівської молоді поваги та шани до захисників України, формування активної патріотичної позиції, поваги до суверенітету та цілісності нашої держави, популяризації історії українських військових звитяг, гідне вшанування борців за незалежність України у закладах освіти міста проведено святкові програми, тематичні лінійки, уроки «мужності», організовані конкурси малюнків «Наша Мальовнича Україна».

Уроки «мужності» за участю учасників ООС та Бойових дій були проведені в усіх закладах загальної середньої освіти протягом 10-12 жовтня 2018 року.

Протягом тижня класні керівники закладів загальної середньої освіти проводили патріотичні заходи щодо ознайомлення учнів з витоками історії нашої країни, зверталися до минулого, щоб зрозуміти сучасне; розповідали про Запорозьку Січ, козацтво, легендарне минуле українського народу, з метою формування  ціннісного ставлення до суспільства і держави. 

З метою виховання в учнів патріотизму, шанобливого ставлення до Батьківщини, гордості за наших захисників Вітчизни напередодні свята відбулися патріотичні читання.

Напередодні свята в еколого – натуралістичному відділі міського центру позашкільної освіти проведено патріотичний флешмоб «Рушник до Дня Українського козацтва та Захисника України». Гуртки еколого – натуралістичного відділу виготовили частини рушника, який потім об’єднали в один восьмиметровий символ єдності та цілісності нашої держави. І нехай Пресвята Богородиця береже завжди тих, чий патріотичний дух є незламним.

14 жовтня має бути святим днем не лише для православних християн, але й для всіх свідомих громадян: ми не повинні бути байдужими до минулого рідного краю. У цей складний для України час потрібно знаходити те, що єднає нас – різних, проте рівних громадян вільної держави. Радісно, що українська молодь ревно береже історичну пам'ять нашого народу і популяризує його традиції.